Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

7 dni z Doreen Virtue

Dnia 29.04 Doreen Virtue, jasnowidząca znawczyni anielskich wymiarów, obchodzi urodziny.
Z tej okazji kilka jej świetnych, bestsellerowych tytułów przez 7 dni (od 29.04 do 06.05)
zamówisz nawet 30% taniej!


Doreen VirtueDamy o wiek się nie pyta :) Jednak urodziny Doreen są świetną okazją do poznania talii kart anielskich oraz książek jej autorstwa. Przekaże Ci w nich swoją wiedzę zdobytą z życiowego doświadczenia oraz kontaktu z aniołami i duchowymi przewodnikami.

Jej słowa - przepełnione światłem, które promieniuje od każdego Posłańca Światła - są balsamem dla wrażliwej duszy, który pomaga uporać się z problemami i rozwijać na duchowej ścieżce.


Szczególnie polecamy Ci NOWOŚĆ:
najnowszą książkę Doreen  "Anielski sennik"
.

Premiera książki ANIELSKI SENNIK już 11.05!

Anioły czesto przekazują nam swoje wskazówki poprzez sny. Dzięki temu przewodnikowi nauczysz się odczytywać wiadomości przekazywane przez anioły i przewodników sennych.


Tylko przez 7 dni (lub wyczerpania naszych zapasów)
poniższe książki Doreen Virtue są do 30% tańsze!Oto recenzje CzaroMarowych Klientów po lekturze książek Doreen Virtue:

CytatAnielski poradnik oczyszczania zarówno duchac jak i ciała. Każdy znajdzie coś dla siebie! Napisana zrozumiałym dla każdego językiem przez cudowną anielską duszę (polecam również karty anielskie Doreen Virtue). Książka, do której się wraca. SZCZERZE POLECAM!!! - recenzja Hanny S. o książce "Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii".

CytatTa książka pozwala na zagłębienie się w przeżycia, które blokują radość w życiu. Nie każdy jest gotów na samodzielne zmierzenie się z informacjami, które wracają i budzą różne emocje. Dla mnie ta książka jest ważna, bo pozwoliła mi zmierzyć się z moimi własnymi demonami przeszłośći i przypomnieć sobie wydarzenia, które blokują, a raczej blokowały mój osobisty rozwój. Teraz puszczam i uzdrawiam wszystkie lęki. Polecam zdecydowanie :) - słowa Moniki K. o książce "Uzdrawianie duszy i ciała".

Ciepłych recenzji CzaroMarowych Klientów o książkach Doreen Virtue jest znacznie więcej.
Są one najlepszą rekomendacją dla twórczości tej cudowej autorki.

 


Jeszcze kilka słów o naszej jubilatce: Doreen Virtue jest doktorem psychologii. Obdarzona jest darem jasnowidzenia i przez całe życie pracuje ze sferą anielską, czego owocem jest wiele międzynarodowych bestsellerów. Nim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat, udzielając konsultacji psychologicznych. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia. Ostrzegł ją wtedy anioł. Od tamtej pory rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami.

Zdobyła na Uniwersytecie Chapmana dwa dyplomy z zakresu psychologii doradczej oraz tytuł doktora filozofii na uczelni California Coast University. Prowadzi warsztaty dla osób chcących nawiązać kontakt z aniołami oraz cotygodniową audycję w radio. Wydała kilkanaście książek i wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami.

Zobacz książki i karty Doreen Virtue

Poznaj książki Doreen Virtue, zachwyć się kartami jej autorstwa
- przyjmij zaproszenie do świata anielskich energii!

 

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Oczyść swoje życie z wszelkich toksyn, negatywnych emocji i energii, które wywierają niekorzystny wpływ na twoje zdrowie i życie, wkrocz na ścieżkę wskazaną przez anielskich pomocników, Doreen Virtue – bestsellerową autorkę, specjalistkę w dziedzinie zdrowego żywienia i uzdrawiania – oraz...

Rok Wydania: 2014
Oprawa: broszurowa
Orientacyjna cena:
27.93zł
Cena rynkowa: 39.90
Powiadom mnie o dostępności
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2