Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy

Seria Kuzynki Kruszewskie

Szukasz kolejnej ciekawej lektury, która nie skończy się na jednej książce? W takim razie zachęcamy Cię do przeczytania serii "Kuzynki Kruszewskie". Autorem tych publikacji jest polski pisarz, a także laureat nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla - Andrzej Pilipiuk. Jest to seria pełna tajemniczości i fantastyki. Dodatkowym plusem jest przemyślana, ciekawa fabuła. Pewne jest to, że nikt nie będzie się nudził, czytając te książki.

"Kuzynki Kruszewskie" autorstwa Andrzeja Pilipiuka to seria, która składa się z czterech części. Głównymi bohaterkami są trzy dziewczyny. Katarzyna Kruszewska, która jest agentką CBŚ i informatykiem. Wykorzystuje swoją wiedzę, by odnaleźć tajemniczą prababcię. Drugą jest Stanisława, która pomimo swojego wieku wygląda na dwadzieścia parę lat. To wszystko za sprawą tyrktury, którą otrzymała będąc asystentką alchemika Michała Sędziowoja. Ostatnią bohaterką jest szesnastoletnia Monika Stiepiankovic. Ich wizerunek różni się jednak od tego kim tak naprawdę są, jedna z nich jest np. wampirzycą.

W pierwszej części "Kuzynki" przede wszystkim poszukują alchemika Michała Sędziwoja. Po drodze napotykają wiele problemów, z którymi będą musiały sobie poradzić. W kolejnym tomie "Księżniczka" Monika musi stawić czoła łowcy wampirów. Katarzyna i Stanisława również staną przed niebezpieczeństwem. W trzeciej części "Dziedziczki" Monika będzie między innymi pomagać kuzynkom Kruszewskim przy odnawianiu dworu w Kruszewicach. Nuda sprawi, że ześle na siebie kolejne kłopoty. Ostatni tom "Zaginiona" jest przede wszystkim o udzielaniu pomocy i leczeniu np. Zuzy która przez skrzypce straciła kontakt ze światem.

Andrzej Pilipiuka jest autorem wielu serii. Kolejnym wydaniem godnym polecenia jest cykl "Oko jelenia". Głównym tematem jest podróż w czasie. Marek, Staszek i Hela cofają się do XVI wieku. Tam nasza trójka otrzymuje zadanie, by zdobyć "oko jelenia". Warto sięgnąć również po inne książki tego autora i możesz mieć pewność, że nie będzie to strata czasu.

Cena: od: do:
Sortowanie:
Brak produktów
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!