Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Żaby na szczęście

Żaby na szczęście to kategoria dla każdego, kto poszukuje amuletów przyciągających dobrobyt. Żaba w symbolice chińskiej oznacza odrodzenie i przeobrażanie.

W Feng Shui żaba trzymająca w pysku monetę, czyli tzw. żaba pieniężna ma przyciągać energię obfitości, stymuluje przypływ gotówki oraz wpływa pozytywnie na sferę biznesową. Taka żabka może być przedstawiana w różnych formach, np. siedząca na pieniądzach czy też na innym zwierzęciu jak słoń czy żółw. Najczęściej jednak znajdziemy żabę trzymającą monetę w pyszczku.

Kolorystyka w jakiej utrzymany jest ten symbol to najczęściej brąz/złoto lub srebro. Żaba finansowa jest w tradycji chińskiej wiązana z wodą, księżycem i energią żeńską. W chińskich wierzeniach uznaje się, że jeśli żaba pojawia się w okolicy domu w czasie pełni księżyca to w Twoim życiu nastąpi okres pomyślności.

Mówi się, że żabę trzeba aktywować, aby skutecznie przyciągała energię obfitości i wspierała przepływ energii bogactwa w domu. W tym celu należy postawić ją na dowolnym czerwonym materiale czy papierze lub na pewien czas zawiązać na żabie czerwoną wstążkę. Do żab, które mają monetę z dziurką, można założyć czerwony rzemyk i nosić ją na szyi czy jako bransoletkę.

W sklepie CzaryMary można znaleźć żaby na szczęście wykonane w kolorze srebrnym bądź złotym. Każda żabka ma w pysku monetę z dziurką, przez którą możemy przełożyć sznureczek czy rzemyk. Ich poręczny format pozwala na schowanie żaby do portfela, gdzie spokojnie zajmie się pracą nad pomnażaniem naszego budżetu. Żaba pieniężna to też świetny pomysł na drobny upominek dla najbliższych.

Sprawdź, jakie figurki żaby przynoszącej szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

Produkty w kategorii Żaby na szczęście
Brak produktów
Cena: od: do:
Sortowanie:
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2