Wyrocznia Izis

Z nową dostawą kart Tarota nowej dostawy kart pojawiła się „Wyrocznia Izis” (Isis Oracle). Jej autorką jest Alana Fairchild, nauczycielka duchowa i uzdrowiciel, pomagająca ludziom w nawiązaniu połączenia z ich boską duszą. Grafikę talii wykonał Jimmy Manton, wielokrotnie nagradzany artysta. Każda z 44 kart wyroczni dedykowana jest tytułowej bogini Izis – bogini płodności, patronki rodzin, siostrze i żonie Horusa, którego swoją magią przywróciła do życia, matce Ozyrysa.

„Pozwól Bogini, tej Najwyższej Kapłance, magowi i uzdrowicielce, wspomóc cię w przywróceniu twojej duszy umiejętności uzdrawiania, magii i wielu innych podczas waszej wspólnej podróży od ciemności i niepewności do światła, miłości i mocy”.

Podpisy na kartach, jak i dołączony do nich przewodnik, są tylko w języku angielskim. Karty zachwycają kolorami i samą fakturą, są pięknie wydane. Na każdej karcie znajduje się jej główne przesłanie, którego szczegółowy opis odnajdziemy w instrukcji dołączonej do kart. Zdjęcie pierwsze od prawej strony pokazuje wygląd tylnej strony kart talii „Wyrocznia Izis„:

obraz_Isis1

Dołączona do kart 220-stronicowa książeczka wraz z nimi opakowana jest w ochronne pudełko. Opisane są w niej dwa rozkłady kart pomagające w zrozumieniu problemowej sytuacji i wskazujące na sposób działania będący jej rozwiązaniem. Każda karta jest szczegółowo omówiona, wraz z opisem rytuału i inkantacji – modlitwy czy też wezwania bogini w konkretnym celu. Do przeprowadzenia rytuału, który zazwyczaj jest medytacją, potrzeba dłuższej chwili wolnego czasu. Piękne karty i właśnie opis wielu praktyk duchowych sprawiają, że jest to niezwykła talia, szczególnie dla tych osób, których sercu bliska jest bogini Izis.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...