Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

05-14.VIII.2017r. Warsztaty Ścieżka Otwartego Serca

ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
CZYLI JAK ZAMIENIĆ NIE – W – MOŻLIWE?

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

Ścieżka Otwartego Serca

05 - 14 sierpnia 2017 r. w Muchowie k/Jawora (dolnośląskie)
XXIV wakacyjne warsztaty z Akademią Życia
 

Powiedz - za czym tęsknisz? Czego pragniesz na tym etapie życia? Być może chcesz poczuć się bardziej włączona/-ny w nurt życia, chcesz poczuć się żywą częścią rodziny, grupy, świata, życia? Być może chcesz doświadczać większej akceptacji, chcesz poczuć się przyjęta/-ty w całości taka/taki jaka/jaki jesteś – właściwa/-wy, wystarczająca/-cy? A może chcesz uwolnić się od uwarunkowań i uwikłań przeszłości, od wrażenia utknięcia w schematach i poczucia bezsilności? Może chcesz doświadczać tego, że to od Ciebie zależy jakość twego życia, że jesteś twórcą i skutecznym wykonawcą zmian jakich pragniesz? Być możesz chcesz stanąć w samym sercu życia – chcesz poczuć jego swobodny i miarowy rytm.

W tym roku zapraszamy Ciebie na specjalny XXIV warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami wstąpisz na Ścieżkę Otwartego Serca.

Poprzez praktykę hatha jogi, świadomego oddychania (rebirthing) oraz tańca spontanicznego i tańca w kręgu:

  • odblokujesz dostęp do swego serca pogłębiając kontakt ze wszystkimi emocjami,
  • będziesz doświadczać życia w pełni, w całej gamie wrażeń, barw, dźwięków, smaków i zapachów, otwierając się na swobodny przepływ energii życiowej,
  • odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

Poprzez pracę metodą ustawień systemowych - działając dzisiaj, tu i teraz, zmienisz postrzeganie swojej przeszłości - a dzięki temu:

  • zrobisz to, co możliwe aby rozwiązać problemy zakorzenione w przeszłości i zyskasz wolność zostawiając za sobą to, co musi pozostać częścią twojej historii
  • zyskasz poczucie lekkości i swobodę ruchu w tworzeniu swego życiu tu i teraz,
  • poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości, które są Twoim dziedzictwem.

Poprzez wizualizację i głęboką relaksację z muzyką medytacyjną zawierającą dźwięki synchronizujące półkule mózgowe oraz ustawienia w przyszłości (FPL) skomunikujesz się ze swoją podświadomością, dzięki czemu:

  • uświadomisz sobie i rozwiążesz blokujące Ciebie wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych,
  • zintegrujesz rozmaite aspekty siebie, tak aby zgodnie współpracowały w realizacji świadomych.


Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:

zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha joga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy. Natomiast wieczory to czas swobodnego relaksu (taniec w kręgu, słuchanie muzyki gongów i mis tybetańskich, śpiewy, oglądanie spadających gwiazd ze szczytów okolicznych skał).

W trakcie pobytu zawsze rezerwujemy czas na wyjście na spacer czy dłuższą wycieczkę w okolice pełne magicznych miejsc tak, aby wędrując wśród pól, lasów, prastarych wulkanów Parku Krajobrazowym „Chełmy” zaczerpnąć energii żywiołów ziemi, wody, powietrza i ognia. Znajdziemy czas by rozluźnić się, zrzucić napięcia zgromadzone przez ostatnie tygodnie, miesiące, a może i lata.


Opłaty:

1) całodzienne warsztaty: 1040 zł lub 940 zł od osoby w przypadku pary. Rabat 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 720 zł,
3) ubezpieczenie NW: 20 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja o warsztacie i o prowadzących: TUTAJ >>
 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2