Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków
Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków
Galeria okno

Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków

Ocena: 4.3 (25 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 216
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 34.90
Nasza cena:

26.18

Taniej o: 8.72 zł ( 25 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
  • Kurier DPD od 12,99 zł

Odnosisz wrażenie, że twoje życie rozsypało się na drobne kawałeczki niemal z dnia na dzień? W ciągu krótkiego czasu spotkały cię same nieprzyjemności? Straciłeś pracę, druga połówka znalazła sobie kogoś lepszego, zepsuł ci się samochód, a na dodatek zgubiłeś portfel z kompletem dokumentów – i to w ciągu niespełna dwóch tygodni? Zwykły pech czy może coś więcej?

Może ktoś rzucił na ciebie klątwę? Teraz możesz rozwiać wszelkie wątpliwości! Z tej książki dowiesz się, jak rozpoznać, czy stałeś się ofiarą rzuconego na ciebie złego uroku, czy spotkała cię po prostu zła passa. Poznasz sposoby na odparcie i dezaktywację każdej klątwy – nawet takiej, którą nieświadomie sam na siebie rzuciłeś (Niemożliwe? A jednak!). Jeśli natomiast okaże się, że nie ciąży nad tobą żadna klątwa, dowiesz się, jak zwalczyć towarzyszącą ci negatywną energię i pokonać pecha.

W przystępny sposób autorka przedstawia wszystko, co musisz wiedzieć o działaniu klątw, ich wykrywaniu i zwalczaniu, rytuałach ochronnych, które pozwolą ci ustrzec siebie i innych przed wpływem złego uroku.

Dzięki lekturze książki:
    Dowiesz się, w jaki sposób potwierdzić przypuszczenie, że rzucono na ciebie klątwę
    Poznasz sposoby na zdjęcie klątwy
    Poznasz metody ochrony przed klątwami
    Będziesz w stanie ochronić siebie i bliskich przed wpływem negatywnej energii
    Poznasz sposoby na przełamanie złej passy

Przekonaj się, czy rzucono na ciebie klątwę!


Fragment książki

A więc przypuszczasz, że rzucono na ciebie klątwę…? Być może ktoś, wściekły klient, były kochanek albo nowy wróg, powiedział ci zupełnie otwarcie, że to zrobił. Niewykluczone także, że zauważasz w swoim życiu niezwykły ciąg nieszczęść, na przykład kolejne nieudane związki, trudności z zarabianiem lub oszczędzaniem pieniędzy albo trudne do zdiagnozowania problemy ze zdrowiem. Być może tajemniczy nieznajomy nagle zniszczył twoje małżeństwo, przyciągając do siebie twoją ukochaną za pomocą czegoś, co wydaje ci się niczym innym jak czarną magią. Masz poczucie porażki i kłębi się w tobie bezsilność, gniew i strach. Miałam do czynienia z wieloma tego rodzaju sytuacjami. Ogromna większość z nich przytrafiła się moim klientom, którzy korzystali już wcześniej z mojej pomocy, aby odkryć swoją przyszłość, potwierdzić popełnione w przeszłości błędy i nabrać sił do radzenia sobie z bieżącymi wyzwaniami. Wielu z nich przychodziło do mnie z konkretnymi obawami dotyczącymi klątw. Zdarzało się nawet, że zgłaszali się do mnie także moi przyjaciele i członkowie rodziny, ponieważ bali się, że ktoś rzucił na nich straszną klątwę.

Czym jest magia?

Czym jest ta tajemnicza i czasami straszna rzecz, którą nazywa się magią? Magia (słowo to bywa pisane „magija”, aby podkreślić, że nie chodzi o wykonywane na scenie sztuczki) ma wiele postaci. Magią może być modlitwa wypowiadana podczas zagniatania chleba. Równie dobrze magia może być zawarta w ofiarowanej przyjacielowi bransoletce, wymamrotanej pod nosem klątwie, pieśni, tańcu albo długim i skomplikowanym rytuale. Jedyną cechą wyróżniającą magię jest to, że ma ona służyć do wywołania rezultatów, których pragnie osoba praktykująca. Kiedy przyjmie się tak szeroką definicję, magia staje się czymś, z czego ludzie korzystają codziennie. Prawdą jest, że nie można prowadzić życia bez magii. W tej książce przyjrzymy się magii w różnych kulturach i okresach historycznych – szczególnie magii szkodliwej, takiej jak rzucanie klątw.

Czym jest klątwa?

Klątwa to każda forma magii służąca do wywoływania szkód – duchowych, emocjonalnych, mentalnych albo fizycznych. Jako że klątwy są definiowane przez pryzmat rezultatów, jakie mają wywołać, metody ich rzucania i sposób, w jaki są wcielane w życie, mogą się od siebie bardzo różnić. Do często spotykanych sposobów rzucania klątw należą: wypowiadanie na głos określonych słów, wyrządzanie krzywdy zwierzętom, używanie starych lalek albo innych wizerunków ofiary, odprawianie złożonych rytuałów albo posyłanie gniewnych spojrzeń czy wykonywanie określonych gestów. Klątwy mogą być rzucane na ludzi, zwierzęta, przedmioty, miejsca lub wydarzenia. Mogą one wywierać wpływ na jedną osobę, na parę czy na całą rodzinę. Niektóre klątwy zaczynają działać od razu i równie szybko znikają. Inne aktywują się po miesiącu, kilku latach, a nawet po kilku pokoleniach.
 

Bodajże najczęściej spotykaną formą klątw, a przez to najbardziej dokuczliwą, są klątwy, które ludzie nieświadomie rzucają na siebie samych. Taka klątwa może mieć niezwykle destrukcyjny wpływ i być trudna do usunięcia. Na szczęście każdą klątwę można zdjąć. Na dodatek, przed każdym rodzajem przekleństwa można się chronić. W tej książce opiszę, co robić, aby uniknąć wpływu rzuconej na nas klątwy oraz w jaki sposób się jej pozbyć.

[fragment pierwszego rozdziału książki, str. 11-13]

 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Czy rzucono na ciebie klątwę?"


O autorce
 

Alexandra Chauran jest wróżką, podobnie jak jej matka. Od ponad dekady zajmuje się zawodowo intuicyjnym mediumizmem. Pomaga tysiącom klientów z okolic Seattle, a dzięki swojej stronie internetowej także osobom z innych zakątków świata. Jest certyfikowaną tarocistką, publikuje na stronie horoscopes.com, a wywiady z nią były transmitowane w National Public Radio i lokalnych rozgłośniach radiowych. Odwiedź ją na jej stronie internetowej earthshod.com.
 

Patronat medialny

Recenzje książki Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków - przeczytaj

opinie klientów:

WANDA D. ( d...@o2.pl ) 2016-08-05 18:32:45, ocena: 5

Książka spełniła moje oczekiwania. Napisana jest w taki sposób, że łatwo mogę przyswoić sobie rozwiązanie problemu. Czyta się łatwo i chętnie. .
Jacek R. ( j...@autograf.pl ) 2015-04-12 00:25:45, ocena: 2

Czytałem książkę, spodziewałem się czegoś lepszego, dość mizerna.
Skuteczne ściąganie klątw można zamówić tutaj - to działa:
http://jacekrojek.wix.com/lightsorcist#!services/c24so.
Jacek R. ( ... ) 2015-04-12 00:25:45, ocena: 2

Czytałem książkę, spodziewałem się czegoś lepszego, dość mizerna.
Skuteczne ściąganie klątw można zamówić tutaj - to działa:
http://jacekrojek.wix.com/lightsorcist#!services/c24so.
Maria K. ( ... ) 2014-09-16 19:31:27, ocena: 5

Książka ciekawa. Powinna zajmować miejsce w biblioteczce ezoteryka.Napisana językiem prostym i zrozumiałym.Przykro tylko, że ludzie wyrządzają sobie wzajemnie krzywdę. Dobrze że istnieje właśnie taki przewodnik..
Agnieszka D. ( ... ) 2014-03-16 20:47:55, ocena: 4

Alexandra Chauran to wróżka. Prowadzi stronę internetową i pomaga ludziom w potrzebie. W 2013 roku ukazała się w Polsce jej książka pt. „Czy rzucono na Ciebie klątwę?”. Wydało ją wydawnictwo Illuminatio.
Klątwy to nie tylko czarna magia i zaklęcia. To także złe spojrzenia, czy nieprzyjemne słowa i gesty. To też bardziej zaawansowane techniki jak zaklinanie zdjęć z naszym wrogiem albo znęcanie się nad laleczką w kształcie tej osoby. W odpowiedzi na pytanie, czy rzucono na nas klątwę może pomóc odpowiedzieć medium, Tarot lub chiromancja. Także wahadełko jest przydatne. Klątwy popularne są w społecznościach, które praktykują czarną magię. Klątwy są obecnie czymś bardzo rzadkim, lecz nie niespotykanym. Sami również możemy sprawić, że rzucimy na siebie klątwę. Sprowadzamy na siebie urok nieświadomie, wmawiając sobie rzeczy. Odczuwamy je nie tylko fizycznie jako bóle czy dolegliwości, ale też psychicznie jako niepowodzenia. By zdjąć klątwę można odmówić modlitwę, którą przygotuje się samemu. Nie tylko ludzie mogą padać ofiarą klątwy – także zwierzęta i przedmioty są na nie narażone. By uchronić się przed klątwą można się modlić, zakreślić krąg ochronny lub nosić amulety. W nocy ochroni nas łapacz snów.
Książka jest niedługa. Oprócz rozdziałów głównych znajdziemy w niej krótkie wnioski oraz słowniczek trudniejszych pojęć a także bibliografię. Całość zamyka notka o autorce.
Temat jest trudny i rozbudowany, lecz w książce starano się pokazać najważniejsze jego aspekty. Autorka przedstawiła swoje doświadczenie z pracy z różnymi osobami. Jej prosty język pokazuje czytelnikowi, że klątwy to nie tylko czary, ale też formuły, które każdy z nas czyni – przekleństwa czy wrogie spojrzenia. Możemy się przed nimi chronić, a nawet samemu możemy się ich pozbyć. Walka z nimi nie jest wcale taka trudna, co pokazuje lektura tego poradnika.
W polskiej wersji postarano się, by pokazać polskie realia. Redakcja w formie przypisów zaznaczyła do kogo należy się zwracać w razie problemów.
Drobne graficzne wstawki są miłe dla oka i wyróżniają tekst, który miał być wypunktowany. Także czcionka odpowiednich fragmentów jest inna – tytuły rozdziałów, podtytuły, modlitwy i inicjały dostały swój indywidualny charakter, co cieszy oko i sprawia, że pozycja wygląda na dopracowaną w najmniejszych szczegółach.
Mimo tematu, który wydawał mi się znany, książka okazała się cenną i pouczającą lekturą. To kompendium wiedzy, informacje zawarte w pigułce, a na dodatek przyjemna pozycja. Czyta się szybko, chociaż momentami trzeba się zastanowić, czy sytuacje, które opisano, nie przytrafiły się niegdyś i nam. To kolejna książka od wydawnictwa Illuminatio, która pokazuje, że ezoteryka jest nierozerwalnym elementem naszego codziennego życia.
Komu polecam ten poradnik? Osobom, które wierzą, że nawet prozaiczne gesty mogą okazać się zgubne dla drugiej osoby. Jeśli czujecie, że coś w waszym życiu zmienia się na gorsze, to może właśnie ktoś rzucił na was klątwę? A może sami to sobie uczyniliście? W tej pozycji odnajdziecie odpowiedzi na wiele pytań, a na dodatek przekonacie się, że nie trzeba być czarownikiem, by władać magią..
dorota h. ( ... ) 2014-01-23 18:29:26, ocena: 5

Książka napisana bardzo fajnym językiem, w przystępny sposób wyjaśnia wiele kwestii. Polecam wszystkim, którzy zadają sobie pytanie zawarte w tytule..
HALINA B. ( ... ) 2014-01-23 09:10:13, ocena: 5

Ksiązka spełniła moje oczekiwania. Ciekawa lektura i napisana w sposób przystępny dla każdego z czytelników..
Paweł K. ( ... ) 2013-12-31 17:15:08, ocena: 3

Witam.
Książka ta
nie spełnia w pełni moich oczekiwań.Jest mocno rozpisany temat,
a powinno być wyjaśnione jasno -przyczyna - problem-rozwiązanie-i jak w większości
książek podobnych tematów są bezużyteczne dla ludzi szukających czegoś konkretnego..
grzegorz p. ( ... ) 2013-12-28 11:28:31, ocena: 5

rewelacyjna książka polecam wszystkim ja co chca udoskonalic cos w swoim zyciu czyli zobaczyc czy ciazy na nich jakas klatwa czy cos innego:).
Zofia R. ( ... ) 2013-12-27 21:57:21, ocena: 5

Jeszcze nie przeczytałam ale jestem zainteresowana tematem..
Szczegóły książki Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków
Podobne produkty
Ty myśl Inaczej zrobią to za Ciebie - Osobowość Samorealizacja Kariera Ty myśl Inaczej zrobią to za Ciebie

Cena: 23.91 zł
Promocja z: 29.90
To drugie wydanie -- bo Ty chcesz być na bieżąco, a my się rozwijamy. Dodaliśmy dwa rozdziały. Nauczyliśmy się sporo o różnicy między logiką, bezwarunkowymi uczuciami i ciągle zmieniającymi się emocjami. Napisaliśmy o człowieku myślącym, który potrafi korzystać z całej oferty świata, a nie tylko......
Bez Ciebie. Wsparcie po stracie bliskiej osoby - Samotność Lęk Cierpienie Bez Ciebie. Wsparcie po stracie bliskiej osoby

Cena: 22.43 zł
Promocja z: 29.90
Śmierć kogoś bliskiego to jeden z największych kryzysów w życiu, na który nigdy nie jesteśmy przygotowani. Po tym zdarzeniu nie mamy pojęcia, jak teraz powinno wyglądać nasze życie i jak mamy się w nim odnaleźć. Nie wiemy również jak zareagować, o czym rozmawiać i jak się zachować w sytuacji, gdy......
Ponad 1000 najlepszych SMS-ów dla Ciebie - Poradniki Ponad 1000 najlepszych SMS-ów dla Ciebie

Cena: 3.32 zł
Promocja z: 3.90
Krótkie i dłuższe, zabawne i poważne SMS-y na różne okazje: urodziny, imieniny, rozstania, zaproszenia, przeprosiny i wiele innych. Ciekawa szata graficzna. Polecamy również e-book "777 SMS-ów na każdy dzień"....
Naucz się inwestować na giełdzie i spraw, by twoje oszczędności zaczęły pracować za CIEBIE - Literatura psychologiczna Naucz się inwestować na giełdzie i spraw, by twoje oszczędności

Cena: 25.01 zł
Promocja z: 29.00
Pewnie słyszałeś, że na giełdzie nieliczni zarabiają bardzo dużo, ale zdecydowana większość traci: w tym jakiś znajomy czy nawet członek dalszej rodziny. Pewnie też słyszałeś, że podczas kryzysu bogaci stają się jeszcze bogatsi. Zapewne zastanawiasz się kim są  zwycięzcy i na czym polega ich......
Zdejmowanie klątw i uroków - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zdejmowanie klątw i uroków

Cena: 23.91 zł
Promocja z: 29.89
Dzięki lekturze tej książki nauczysz się ochrony przed wpływem negatywnej energii, która może zniszczyć nasze życie. Poznasz najlepsze, bo wypróbowane sposoby zdejmowania klątw i uroków, abyś mógł skutecznie ochronić siebie i swoją rodzinę. Poznasz, jak smakuje życie w bezpiecznym, wolnym od......
(e) Zdejmowanie klątw i uroków - Ezoteryka (e) Zdejmowanie klątw i uroków

Cena: 20.20 zł
Promocja z: 22.44
Dzięki lekturze tej książki nauczysz się ochrony przed wpływem negatywnej energii, która może zniszczyć nasze życie. Poznasz najlepsze, bo wypróbowane sposoby zdejmowania klątw i uroków, abyś mógł skutecznie ochronić siebie i swoją rodzinę. Poznasz, jak smakuje życie w be...
Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków - Czary i zaklęcia Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Życie jest pełne niebezpieczeństw. Nigdy nie wiadomo, kiedy „nastąpimy komuś na odcisk” i staniemy się obiektem zemsty. Możemy także zostać ofiarą ataku zupełnie bez własnej winy. Czy możliwe jest w tej sytuacji spokojne egzystowanie bez ciągłego zamartwiania się o siebie i swoich najbli...
Zdejmowanie klątw i uroków - Winczewski Mirosław - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zdejmowanie klątw i uroków - Winczewski Mirosław

Cena: 22.35 zł
Promocja z: 29.80
Najbardziej znanym zaklęciem, znanym już w starożytnym Egipcie, jako tajemna formuła, jest Abrakadabra - słowo używane dzisiaj przez kuglarzy i magików na arenach cyrkowych i jarmarkach. Dawniej natomiast słowo to uchodziło za środek na wszelkie choroby. Zapisywano je w formie magicznego trójkąta i....
Pozbycie złych energii i chorób - Wicca Pozbycie złych energii i chorób

Cena: 6.99 zł
Promocja z: 8.00
Magiczna formuła do pozbycia się złych energii i chorób. Abrakadabra to inkantacja i magiczne słowo wywodzące się prawdopodobnie z języka aramejskiego ( początek naszej ery). Wierzono, iż Abrakadabra jako formuła magiczna może wpływać i kształtować rzeczywistość - np. słowo to wypowiadane od pełnej....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.