Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Czaromarowy Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas
Kategorie
Nowości

Kontakt

INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 9-18
Zamknij [X]
Galeria
Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych - Charlotte Gerson, Beata Bishop

Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych - Charlotte Gerson, Beata Bishop

Galeria okno

Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych

Ocena: 4.9 (2 oceny) Zobacz recenzje ( 50 ) »
Typ produktu Oprawa: miękka
Wydawca: VICHARA
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 44.00
Nasza cena: 36.90
Taniej o: 7.10 zł ( 16 % )
Ilość
Dodaj do schowka
Koszty dostawy już od 7.00 zł. Darmowa dostawa od 199 zł.

Opis książki Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych - Charlotte Gerson, Beata Bishop

Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Dr Gerson określił raka jak chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona – wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby. Terapia znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem. Mimo iż współczesna medycyna nazywa takie dolegliwości „nieuniknionymi” i „nieuleczalnymi” chorobami cywilizacyjnymi, oferując jedynie symptomatyczne leczenie, to Terapia Gersona zaprzecza wszystkim tym tezom – jest skutecznym narzędziem w walce z rakiem, nawet w zaawansowanym stadium, oraz z ponad 50 innymi chorobami – zwalcza przyczyny tych schorzeń i odbudowuje cały organizm, pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia i w uniknięciu chorób w przyszłości. Terapia Gersona, mimo iż opracowana w Niemczech i USA, może być skutecznie stosowana w polskich warunkach.

„Terapia doktora Gersona – lekarstwo na raka i inne choroby przewlekłe” stanowi kompletny przewodnik po teorii i praktyce Terapii Gersona, w którym autorki dzielą się swoimi kilkudziesięcioletnimi doświadczeniami w leczeniu raka i innych dolegliwości przy zastosowaniu Terapii Gersona.
Książka jest uaktualnieniem klasycznego dzieła Maxa Gersona „A Cancer Therapy: Results of 50 Cases”, uwzględniającym zmiany jakie zaszły w świecie i w medycynie od czasu jego śmierci, m.in. powszechność zastosowania chemioterapii i radioterapii, ich wpływ na organizmy chorych i konieczności uwzględnienia go w programie terapii.

Książka napisana jest w taki sposób, iż może służyć jako podręcznik do samodzielnego prowadzenia terapii tym, którym trudno znaleźć lekarza przeszkolonego w Terapii Gersona.

Czytelnik dowiaduje się, które choroby mogą być skutecznie leczone, czego wymaga każdy z poszczególnych kroków terapii, jaki jest rozkład dnia pacjenta i pełny program leczenia, jakie badania należy wykonywać, jak interpretować ich wyniki, jakie zabiegi należy przeprowadzać oraz jakie suplementy będą potrzebne. Znajdziemy w niej również mnóstwo wspaniałych przepisów kulinarnych kuchni Gersona, historie wyleczonych pacjentów i dużo, dużo więcej.

Poważnie chorzy pacjenci, by wyzdrowieć, zmuszeni są do dokonywania całkowicie nowych wyborów w swoim życiu. Potrzebują rzetelnego rozeznania i pełnej informacji, aby podjąć właściwe decyzje. „Terapia doktora Gersona” dostarcza im wszystkich niezbędnych informacji wraz ze sprawdzoną metodą leczenia, dając zarazem nadzieję na zdrową i szczęśliwą przyszłość.

Zapraszamy również do zapoznania się z filmem "CUD TERAPII GERSONA", który można obejrzeć poniżej:

 

Produkty kupowane razem

Cud Terapii Gersona - Pokonaj raka
Cud Terapii Gersona
37.43 zł 49.90 zł
25%
Oszczędzasz
Cesarz wszech chorób - Pokonaj raka
Cesarz wszech chorób
50.92 zł 59.90 zł
15%
Oszczędzasz
Moja mama ma raka - Pokonaj raka
Moja mama ma raka
8.50 zł 10.00 zł
15%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Herbatka Liść Poziomki Bio 25 G - Dary Natury - Ziołowe, białe, rooibos, zestawy, kalend.
Herbatka Liść Poziomki Bio
3.42 zł 3.60 zł
5%
Oszczędzasz
Leksykon symboli Tarota - Tarot - książki
Leksykon symboli Tarota
42.42 zł 49.90 zł
15%
Oszczędzasz
Magija enochiańska - Okultyzm i magia ceremonialna
Magija enochiańska
37.43 zł 49.90 zł
25%
Oszczędzasz
Herbata Czekoladowa (Luzem) Bio 90G - Yogi Tea - Ziołowe, białe, rooibos, zestawy, kalend.
Herbata Czekoladowa (Luzem)
16.41 zł 17.27 zł
5%
Oszczędzasz

Recenzje książki Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych - Charlotte Gerson, Beata Bishop

Liczba recenzji: 50
Matuschowitz K. ( k...@gmail.com ) 2014-02-07 11:22:55, ocena: 5

Ksiazke powinien kazdy przeczytac,poniewaz sa w niej wskazowki i dobre porady aby chociaz czesciowo zapobiec chorobie nowotwrowej i stosowac reguly ktore sa tam opisane.,sami swoim zywieniem przyczyniamy sie do zachorowania,rowniez tryb zycia sprzyja powstaniu przewleklych chorob, wiec czytajmy i uczmy sie jak zyc aby dlugo zyc! brzpiecznie i zdrowo.
Halina J. ( ... ) 2013-05-30 10:47:35, ocena: 5

Jedna z ważniejszych pozycji w moim księgozbiorze. Polecam gorąco, również osobom zdrowym. To jedna z tych pozycji, która przez zmianę świadomości, daje nadzieję na uzdrawianie ludzi i środowiska.

Panią Charlotte Gerson odbieram jak anioła, o jasnej, pozytywnej i czystej energii. H. J.
Agnieszka J. ( a...@wp.pl ) 2013-08-22 18:06:05, ocena: 5

Polecam przeczytanie tej książki, wszystkim - zdrowym i chorym. Uświadomi Wam jak trudno jest dziś znaleźć jedzenie, które odżywia. Uzmysłowi, że dziś jesteśmy skłonni połknąć kilka różnych pigułek dla szybkiego zmniejszenia dolegliwości - zamiast poszukać ich przyczyny.
Iwona K. ( i...@wp.pl ) 2013-05-08 21:50:33, ocena: 5

Książka, która odkrywa prawdę. Nie wszystko stracone! Człowiek jest naprawdę zdolny pokonać wszelkie choroby, tak został stworzony. Książka porządkuje prawidłowe myślenie i przywraca wiarę w Człowieka. Naprawdę warto mieć ją w swoich zbiorach, bo jest drogowskazem ,jak poruszać się we współczesnym świecie, daje jasne wskazówki i otwiera oczy na rzeczywistość dzisiejszego świata.Daje też ogromna nadzieję tym, którzy może zwątpili w siłę ludzkiego organizmu. Zdemaskowanie totalnych kłamstw przyczyni się, taką mam nadzieję, do zmiany naszego sposobu życia , a książka ta zawiera wiele przepisów oraz recept na zdrowe życie, nie podszyte strachem , ale radosne i wolne.
Maria C. ( m...@op.pl ) 2013-04-17 17:20:29, ocena: 5

Nareszcie można w przystępny sposób dowiedzieć się, jak utrzymać swoje zdrowie. Metoda może jest czasochłonna, ale jeśli można nią uratować zdrowie i życie, to zdecydowanie warto.

Ponadto - co jest niesamowicie ważne - opisuje co nas truje i czego powinniśmy unikać, jeśli chcemy w zdrowiu dożyć późnej starości - bez bólu i cierpienia. Warto tę książkę mieć w swojej biblioteczce.
Aneta Teresa N. ( n...@gmail.com ) 2013-04-11 12:56:17, ocena: 5

Świetna książka, polecam wszystkim którzy są zainteresowani zdrowym trybem życia oraz dowiedzeniem się jakie "paliwo" jest najlepszym dla naszego, ciągle bombardowanego chemią i wysoko przetworzoną żywnością, organizmu.

Po przeczytaniu książki pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to spisałam z książki wszystkie warzywa i owoce używane w terapii Gersona i zrobiłam osobistą listę tego czym będę się żywić. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z treścią oraz przepisami znajdującymi się w niej.
Monika K. ( m...@gmail.com ) 2013-03-17 11:38:12, ocena: 5

Warto przeczytać i walczyć o swoje zdrowie. oglądałam wcześniej filmy o tej terapii i widziałam jak osoby chore odzyskiwały zdrowie :)
Władysław Ś. ( w...@gmail.com ) 2013-02-19 09:52:15, ocena: 5

Ciekawa książka pokazująca, że medycyna niekonwencjonalna może stanowić potężne wsparcie dla medycyny tradycyjnej i że nie jest konkurencją, którą należy zwalczać. A tak niestety zachowują się żądne zysku, a nie wyleczenia pacjentów, koncerny farmaceutyczne i związani z nimi lekarze.
Andżelika W. ( m...@interia.eu ) 2012-12-06 12:03:27, ocena: 5

Nie bez powodu ta książka bije rekordy sprzedaży. Konkretnie opisany

poradnik. Wskazówki jak stosowac dietę jak i sama dieta szczegółowo opisane. Nie ma" lania wody" jak się często zdarza w tego typu literaturze.

Polecam-lektura obowiązkowa w każdym domu.
Marta P. ( m...@vp.pl ) 2012-07-01 13:13:51, ocena: 5

Rewelacyjna książka która przedstawia przyczyny wielu chorób cywilizacyjnych jak np nadciśnienie, cukrzyca, wysoki cholesterol, stwardnienie rozsiane, zawały serca, zapalenie wątroby czy właśnie rak oraz wiele innych. Wskazuje, że to upośledzenie funkcji układu odpornościowego jest czynnikiem stwarzającym nasze problemy zdrowotne na poziomie komórkowym. Chorym wskazuje, jak wrócić do zdrowia odbudowując nadwątlone siły organizmu. Zdrowych uczy, jak uniknąć tych chorób, jak żywić się świadomie w świecie pełnym konserwantów, przetworzonej żywności i nawozów, które zaburzają nasz metabolizm i zatruwają organizm. Gorąco polecam!

Szczegóły książki Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych - Charlotte Gerson, Beata Bishop

  • Tytuł: Metoda doktora Gersona - leczenie raka i innych chorób przewlekłych
  • Oprawa: Miękka
  • EAN: 9788393677832
  • Wydawnictwo: Vichara
  • Autorzy: Beata Bishop, Charlotte Gerson
  • ISBN: 9788392767862
  • Rok wydania: 2013-03-06
  • Typ: książka
  • Model: vichara01

Produkty w promocji

Nie powinnam tego jeść - Porady zdrowotne
Nie powinnam tego jeść
26.18 zł 34.90 zł
25%
Oszczędzasz
Zdrowie z natury - Porady zdrowotne
Zdrowie z natury
29.93 zł 39.90 zł
25%
Oszczędzasz
Głosy rewolucji żywnościowej - Uzdrawianie życia
Głosy rewolucji żywnościowej
29.93 zł 39.90 zł
25%
Oszczędzasz
Dzika strona jedzenia - Porady zdrowotne
Dzika strona jedzenia
29.93 zł 39.90 zł
25%
Oszczędzasz

Podobne produkty

Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów - Carr Allen - Odchudzanie Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów - Carr

Cena: 25.41 zł
Promocja z: 29.90
Allen Carr swoją niezwykła książką ?Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie? pomógł milionom palaczy uwolnić się od nałogów w prosty i łatwy sposób. Tym razem pokazuje, że jego prosta metoda rozwiązuje również problemy z nadwagą ? i to bez rygorystycznej diety, bez wyrzutów sumienia, bez......
Chromoterapia leczenie kolorem - Stąpór Teresa - Zdrowie Chromoterapia leczenie kolorem - Stąpór Teresa

Cena: 15.68 zł
Promocja z: 16.50
Stąpór TeresaDlaczego osoby znerwicowane źle reagują na barwę żółtą? Co symbolizuje czerń? Jakie schorzenia można leczyć zielenią? Czym charakteryzują się osoby noszące ubrania w kolorze czerwonym? Mało kto zdaje dziś sobie sprawę z potęgi otaczających nas barw, z tego, że świat kolorów może mieć......
Kobiety mądrości - Tajemne życie Maczig Labdron i innych Tybetanek - Tsultrim Alione - Buddyzm Kobiety mądrości - Tajemne życie Maczig Labdron i innych Tybetanek -

Cena: 38.00 zł
Promocja z: 40.00
"Kobiety mądrości" Tsultrim Allione to jedna z najsłynniejszych książek z zakresu buddyzmu tybetańskiego, książka już dziś klasyczna. Przedstawia ona niezwykłe postaci kobiet - mistrzyń życia duchowego. Allione, pierwsza kobieta z Zachodu, która zdecydowała się wieść na Wschodzie ży...
Nie umieraj na raka - film CD - Pokonaj raka Nie umieraj na raka - film CD

Cena: 19.90 zł
Pasją dr George’a Eliasa Ashkara, fizyka mieszkającego w USA (z pochodzenia Libańczyka) jest przekazywanie własnych doświadczeń dotyczących stosowanej przez niego metody uzdrowienia z tej strasznej choroby. Dr G. Ashkar – zgodnie z jego oświadczeniem – zachorował w 2003 r. na raka ...
Reiki naturalna metoda uzdrawiania przez nakładanie rąk - Rozumowski Edward - Reiki i praca z energią Reiki naturalna metoda uzdrawiania przez nakładanie rąk - Rozumowski

Cena: 35.70 zł
Promocja z: 42.00
Niniejsza książka jest zbiorem niezbędnych materiałów nauczania Reiki i zawiera w sobie wskazania dla przeprowadzenia terapii uzdrawiających przez nakładanie rąk, przy użyciu energii życiowej. Książka jest doskonałym i pełnowartościowym przewodnikiem Reiki, obejmującym informacje o szkoleniach,......
Metoda TRCD - Saenz Maria Gemma - Osobowość Samorealizacja Kariera Metoda TRCD - Saenz Maria Gemma

Cena: 9.35 zł
Promocja z: 11.00
María Gemma Sáenz określa swoją metodę jako filozofię Radości: raduj się wszystkim i każdym poprzez swoją wiedzę jako osoba, niebo i kosmos. Stworzyła metodę TRCD w oparciu o doświadczanie ciała, zespolenie energetyczne i podstawową stabilizację umysłu. Innymi słowy, metoda ta jest owocem......
Psychosomatyczne emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu - Białek Ewa Danuta - Psychologia kliniczna Psychosomatyczne emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu -

Cena: 42.00 zł
Wyjątkowa książka, pozwalająca zrozumieć głębokie korzenie wielu chorób cywilizacyjnych wywołanych stresem. Przynosi fundamentalne zrozumienie przyczyn – jakimi są zdeponowane w ciele emocje, przechowywane przez lata (często od dzieciństwa), będące „bombą” ze spóźnionym zapłonem, d...
SeKHeM. Wyzwolona metoda pracy z energią - Cezary Kuligowski - Reiki i praca z energią SeKHeM. Wyzwolona metoda pracy z energią - Cezary Kuligowski

Cena: 18.89 zł
Promocja z: 22.22
Książka ta wyczerpująco przedstawia stosunkowo nową metodę pracy z energią, której korzenie sięgają Reiki. Narodziła się na początku lat 80. za sprawą Patricka Zieglera - jednego z kilku ludzi, którzy spędzili noc w Wielkiej Piramidzie w Gizie. Jego doświadczenia z tej pełnej niespodzianek wyprawy.....
Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych - Bielec Janusz - Zdrowie Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych - Bielec Janusz

Cena: 16.91 zł
Promocja z: 19.90
Książka ta jest głosem w dyskusji na temat homeopatii. Intencją autora było danie czytelnikowi możliwości osobistego przekonania się o zaletach tej metody leczenia....