Dalajlama o mistycyzmie

Dalajlama o mistycyzmie to nowy tytuł z inspirującymi wypowiedziami Dalajlamy, które są w stanie zmienić życie. Błyskotliwy, dobroduszny i kompetentny Dalajlama niezwykle skutecznie opanował sztukę otwierania naszych oczu, rozszerzania naszej inteligencji i wzmacniania naszych serc.

Doktor Singh zebrała w książce Dalajlama o mistycyzmie wypowiedzi Dalajlamy, które wydają się bardzo proste. Kiedy jednak poświęcimy im trochę czasu i ze skupieniem nad nimi pomedytujemy, będziemy w stanie dostrzec ich głębokie znaczenie, które dostarcza przebłysków mądrości i w rezultacie pomaga osiągnąć szczęście. Dalajlama jest świetnym przykładem tego, jak radosny może być człowiek, nawet w obliczu ogromnych przeciwności losu. Wielokrotnie był on w okrutny sposób nękany przez potężnych wrogów.

Książka Dalajlama o mistycyzmie jest czymś w rodzaju recepty, która pomaga nam poprawić nasze życie. Dzięki jej lekturze będziesz mieć możliwość usłyszenia głosu Dalajlamy i cieszenia się jego mądrością, troską… i poczuciem humoru!

Na tej stronie znajdziesz DŁUŻSZY DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI >>

Dalajlama o mistycyzmie

„Mamy wystarczająco dużo religii, ale niewystarczająco dużo prawdziwych istot ludzkich. Religie powinny uczyć się od siebie nawzajem i darzyć się szacunkiem, a jednocześnie zachowywać swoją tożsamość. Ludzie mają prawo samodzielnie wybierać jedzenie, które wyciągają ze swojego duchowego koszyka”.

Dzięki naukom Dalajlamy nauczysz się:

  • demaskować idee wynikające z pomieszania,
  • dostrzegać oczywiste piękno,
  • uwalniać się od przygnębiających i gorzkich myśli będących przejawem rozpaczy i niezadowolenia z własnej osoby, a także
  • nawiązywać kontakt z innymi ludźmi w życzliwy i pełen miłości sposób.

Książka Dalajlama o mistycyzmie to piękna recepta na radość i szczęście. Książkę znajdziesz pod linkiem TUTAJ >>

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...