Dziesięć anielskich przesłań. Przesłanie 2

Doreen Virtue w książce Dziesięć anielskich przesłań spisała przekazy od aniołów. Niektóre z nich poruszają dobrze już znane Tobie tematy, a służyć mają jako pomocne przypominania. Poniżej znajdziesz maleńki fragment książki dotyczący przesłania drugiego, które jest związane z wolną wolą.

Dziesięć anielskich przesłań

„Większość ludzi uważa, że wolna wola to możliwość podejmowania własnych decyzji. Prawdopodobnie słyszałeś o tym, że Bóg dał ludziom wolną wolę, a cierpienie istnieje dlatego, że nie może interweniować bez czyjejś zgodny. Jest to trafne, a jednak bardzo uproszczone rozumienie tego zjawiska.

Przedstawimy teraz bardziej szczegółowe wyjaśnienie. Wolna wola oznacza, że możesz tworzyć z miłości w prawdziwym świecie lub skupić się na tworzeniu ulotnych doświadczeń, które wydaja się ekscytujące, ale nie są trwałe, gdyż powstają we śnie. Jeśli wybierasz to drugie, to gdy tylko się przebudzisz, wyśnione postacie i twory wracają tam, skąd przybyły, czyli do nicości. Czujesz się jak na szalonym rollercoasterze, a twoje życie przypomina powiedzenie: raz na wozie, raz pod wozem, gdyż w jednym momencie jesteś szczęśliwy, a już za chwilę znów czymś się zamartwiasz.

Tak naprawdę wolna wola oznacza, że możesz wybrać, na jakim aspekcie miłości chcesz się skupić. Istnieją bowiem różne przejawy miłości, takie jak wdzięczność, docenienie, współczucie i troska, które przypominają różne kolory i odcienie tęczy.

Gdy postanawiasz skupiać się na miłości, tworzysz rzeczy prawdziwe i trwałe, które mają głębokie znaczenie i przynoszą błogosławieństwo tobie i innym. Jesteś wówczas niczym lśniące promienie słońca, które ogrzewają i oświetlają innych ludzi.

Wybierając miłość, wybierasz najwyższą wibrację, która łączy cię z najwyższymi ideami i wiedzą. Pobierasz wówczas „pliki” z genialnymi pomysłami i objawieniami, a także praktycznymi pomysłami oraz wskazówkami, które okazują się bardzo pomocne w codziennym życiu”.

Więcej przesłań od aniołów znajdziesz w książce Dziesięć anielskich przesłań dostępnej TUTAJ >>

Dziesięć anielskich przesłań

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...