8-20.03.2018 r. Warsztaty „Uzdrawiająca Siła Dźwięku” z Shirlie Roden

Zapraszamy na warsztaty UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU, kąpiel w dźwięku oraz sesje, które w dniach 8 – 20 marca 2018 w Warszawie poprowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii.

Warsztaty Shirlie Roden

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podniesienia poziomu energii i stanu świadomości, uzdrowienia ciała fizycznego, a przede wszystkim do otwarcia serca na przepływ bezwarunkowej miłości. Jej warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje i techniki oddechowe.

Shirlie RodenShirlie to duchowa nauczycielka o wysokich anielskich wibracjach, terapeutka dźwiękiem, piosenkarka oraz kompozytorka. Prowadzi warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie.

Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom, inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom.

Shirlie Roden jest autorką książek: „Uzdrawianie Dźwiękiem” (aktualnie dostępnej w formie e-booka), „Głos Ciszy” i autobiografii „Śpiewające Serce”. Nagrała płyty: Be The Love, Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration.

PROGRAM

16 marca (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00. Na zapisy
17 marca (sobota) warsztat ODKRYJ MOC DŹWIĘKU, 10.30-17.30
18 marca (niedziela) warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEGO RODU, 10.30-17.30
8-20 marca: indywidualne konsultacje: o godz. 10.30 lub o 12.30.

UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki.

Shirlie poprowadzi medytację, będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do czakr. Pomagam odszukać pierwotną przyczynę danego problemu, a dana osoba sama (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający ją wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób usuwamy „starą” energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła. Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas.

Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie.

Opłaty: Jeden dzień warsztatów – 290 zł; dwa dni – 490 zł (zamiast 580 zł). Kąpiel w dźwięku 50 zł. Konsultacja ok. 2 godzinna bez tłumaczenia 300 zł, z tłumaczeniem 360 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , 501 625 528

Pełna informacja: pod linkiem tutaj >>

Warsztaty Shirlie Roden

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...