Już jest nowy „CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz”!

Mam fantastyczną wiadomość dla wszystkich osób, które z niecierpliwością oczekiwały nowego „CzaroMarownika 2018. Magicznego kalendarza” – jest już dostępny! Sprawił nam wielką niespodziankę, bo dotarł do nas niemal dwa tygodnie przed planowaną premierą :)

„CzaroMarownik 2018” ma bardzo przyjemną w dotyku okładkę, delikatną, satynową, którą zdobi nadruk ze srebrnej folii. Jest dość gruby, bo każdy dzień, nawet sobota i niedziela, ma osobną stronę z obszernym miejscem na własne notatki. Zawiera również przydatną zakładkę z niebieskiej wstążeczki. Tak prezentuje się na żywo:

CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz.

Co znajdziesz w środku „CzaroMarownika 2018”?

Pierwsza strona „CzaroMarownika 2018” to miejsce do personalizacji kalendarza, a że jest to kalendarz magiczny, jest tu miejsce na wpisanie swojego znaku zodiaku, ascendentu, opiekuńczej planety, kamienia mocy,  żywiołu oraz magicznego motta na dany okres czasu. Po wstępie od Redakcji mamy tabele tłumaczące oznaczenia używane w kalendarzu, tak aby zrozumiałe były symbole przedstawiające pobyt Księżyca w konkretnym znaku zodiaku, oraz skrócony kalendarz na 2018 i 2019 rok. Na kolejnych stronach znajduje się Horoskop na 2018 dla każdego znaku zodiaku i rozpoczyna się część kalendarzowa. Po każdej niedzieli czeka na nas ciekawy artykuł – i tak do samego końca :)

Przykładowe strony „CzaroMarownika 2018” zobaczysz tutaj >>

Zmiany, zmiany! :)

Specjalnie dla posiadaczy wcześniejszych edycji zrobiliśmy zdjęcie, które pokazuje każde z dotychczasowych wydań. Aktualne wydanie jest zdecydowanie grubsze i trochę niższe od wcześniejszych edycji. Widać na zdjęciu wyraźnie, że „CzaroMarownik 2018” wnosi ze sobą wiele zmian:

Wszystkie wydania „CzaroMarownika. Magicznego kalendarza”.

Wygląd zewnętrzny i wnętrze „CzaroMarownika 2018” uległy zmianie, ale niezmienne pozostało to, że jest to kalendarz magiczny. Każda strona czeka na wypełnienie jej notatkami, przemyśleniami, planami na kolejne dni. Taki układ „CzaroMarownika 2018” ucieszy też osoby, które chcą notować swoje sny czy zapisać przemyślenia z medytacji w podręcznym kalendarzu o pięknej oprawie.

Chociaż bardzo podobały mi się wcześniejsze wydania, nowym „CzaroMarownikiem 2018” jestem po prostu zachwycona! Myślę, że Ciebie również oczaruje :)

Zobacz „CzaroMarownik 2018” w Galerii CzaryMary.pl >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...