Zapraszamy na Warsztaty Systemu Kinslowa 15-16.10.2016 w Warszawie

Dr Frank Kinslow, odkrywca i twórca Synchronizacji Kwantowej® odwiedza Polskę!

7_468x60_2-2

Zapraszamy na Warsztaty Systemu Kinslowa 15-16 października 2016 r. do Warszawy.

A gdyby ktoś powiedział Ci, że nie żyjesz pełnią życia, zaś stając się świadomym czegoś, co już posiadasz, mógł niezmiernie wzbogacić swoje zdolności i rozwinąć talenty? Gdyby powiedział Ci, że już dzisiaj mógłbyś zacząć żyć na 100%? Czy byłbyś zainteresowany?

fk2Ta przełomowa technika, która stała się ważną częścią życia lekarzy i zwykłych ludzi na całym świecie, odkryje przed Tobą sprawdzoną, naukową metodę opartą na prostym zastosowaniu zasad. Pokazały one tysiącom z nas, jak osiągnąć szczęście i harmonię. Synchronizacja Kwantowa® to bardziej przyjaciel niż technika. Nie pochodzi z zewnątrz, a z wnętrza. Znajduje się poza zasięgiem umysłu, tam gdzie mieszka spokój i dobre samopoczucie. SK®. Zastosowanie jej w codziennym życiu oraz Uniwersalne Zasady tworzą trzy filary Systemu Kinslowa™.

Poznaj potężne techniki i ćwiczenia, które łatwo wykonać, a ich skuteczność jest natychmiastowa. Pomogą Ci one w ciągu kilku sekund ukoić emocjonalne wstrząsy, w kilka minut usunąć ból fizyczny – Twój i innych. Stworzą fundament dla idealnego związku, usuną niepokój, frustrację związaną z kłopotami finansowymi, pomogą w wielu innych problemach, z którymi bezskutecznie zmagasz się na co dzień.

Program:

Wprowadzenie do Synchronizacji Kwantowej®

Na tym etapie osobiście przekonasz się jak zdumiewające jest działanie Synchronizacji Kwantowej®. To błyskawiczny proces uzdrawiania, zmieniający życie ludzi na całym świecie.

Dr Frank Kinslow odkryje z Tobą proste, dogłębne zasady, które uczyniły SK® globalnym fenomenem. W przejrzysty sposób zilustruje je ćwiczeniami, które będziesz mógł wykonać i poczuć natychmiastowe rezultaty. Ta prezentacja to perfekcyjne wprowadzenie dla każdego, kto pragnie zrozumieć, jak szybki, a zarazem łatwy do przyswojenia proces może spowodować natychmiastowe uzdrowienie oraz przywrócić harmonię ciała i umysłu.

Warsztaty podstawowe

fk5W trakcie zajęć nauczysz się, jak szybko i łatwo dotrzeć do Eufouczucia – sekretu natychmiastowego uzdrawiania. Zaczynamy od triangulacji – łatwej, a jednocześnie bezwysiłkowej, opartej na Eufouczuciu, metody uzdrawiania. Następnie przejedziemy do Indywidualnej Synchronizacji Kwantowej®, zdalnej SK®, emocjonalnej SK® i rozszerzonej SK®. Będziesz uczył się uzdrawiania ze współuczestnikami kursu, ale również wielokrotnie doświadczysz SK® na samym sobie. Po zakończeniu tego warsztatu, będziesz zdolny do wykonania Synchronizacji Kwantowej dla samego siebie, Twojej rodziny, przyjaciół, zwierząt itp.

Warsztaty zaawansowane

Ten warsztat przenosi niewiarygodne korzyści płynące z Synchronizacji Kwantowej® na kolejny poziom. Tematyką obejmuje Synchronizację grupową/światową, zaawansowaną oraz Synchronizację Kwantową® dla dzieci. Nauczysz się jak radzić sobie z trudnościami w sferze finansowej, mieć wspaniałe relacje z ludźmi, udane związki oraz komunikować się bezpośrednio z poziomu serca. Dowiesz się czym jest Space walking – droga do doświadczenia czystej świadomości oraz przeniesienia jej na grunt życia codziennego. I wreszcie, odkryjesz jak wprowadzić Synchronizację Kwantową® do Twojego życia dla uzyskania maksymalnych rezultatów.

(Warsztaty prowadzone przez dr. Franka Kinslowa w języku angielskim, będą tłumaczone na język polski.)

Zapraszamy na panel rejestracyjny: www.kinslowwpolsce.pl

fk7Dr Frank Kinslow od ponad 35 lat bada i naucza uzdrawiających praktyk. Czerpie ze swojego doświadczenia klinicznego jak lekarz chiropraktyk, dogłębnych studiów nad filozofią Wschodu i praktykami ezoterycznymi, a także płomiennej miłości do względności oraz fizyki kwantowej. W 2007 roku – w efekcie osobistego kryzysu, jaki postawił doktora Kinslowa w miejscu, w którym nie wiedział co robić i dokąd pójść – zrodził się proces Synchronizacji Kwantowej® – natychmiastowego uzdrawiania. Potrafił z niczego stworzyć sobie intensywne i dające spełnienie życie.

Zaczął nauczać oraz pisać z taką lekkością a zarazem jasnością, że w ciągu kilku lat dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie było w stanie uczynić to samo.

Miejsce:
Warsztaty Systemu Kinslowa 15-16.10. 2016 r. Warszawa
Hotel Puławska Residence, ul Puławska 361, Warszawa www.pulawskaresidence.com.pl

Czas:
Sobota: 10.00 – 18.00
Niedziela: 10.00 – 18.00

W cenie: lunche oraz kawa i poczęstunek w przerwach
Zapraszamy na panel rejestracyjny: www.kinslowwpolsce.pl

Organizacja:
Jivaka body & mind Polska – Krzysztof Szabat: tel. 509 137 111
Afilm – Anna Zajączkowska: tel. 607 983 844
Teatr Współczesny w Krakowie

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (11 głosów, średnia: 4,36 z 5)
Loading...