Archanioł Gabriel i medytacja z czakrą gardła

gabrielArchanioł Gabriel to jeden z siedmiu najważniejszych Archaniołów. Jest odpowiedzialny za wizje, sny i objawienia. Jest patronem pisarzy, reporterów, radiowców, aktorów, muzyków czy tancerzy. Można także liczyć na jego pomoc np. w przypadku adopcji lub w sprawach związanych z poczęciem. Gabriel dodaje odwagi i sił rodzicom.

W Koranie jest aniołem, który zaniósł Proroka do nieba, aby przekazać mu  kosmiczne prawdy. Prawdy te głoszą pełnię oraz jedność i stały się treścią natchnionych tekstów. W opowieściach Nowego Testamentu ukazał się Maryi, aby przekazać jej, że urodzi światu Zbawiciela.

Archanioł Gabriel przynosi nam przesłania od Siły Wyższej, znany jest również jako „niosący Światło”. Uczy nas żyć w prawdzie. Prosi nas, byśmy otworzyli serce i słuchali boskiego przewodnictwa oraz wewnętrznej mądrości. Pomaga nam wyciszyć swoje wnętrze, dzięki czemu możemy usłyszeć Boga. Archanioł ten przynosi każdej duszy inspirację i twórczość oraz przebudza Święte Dziecko w każdym z nas.

*Archanioł Gabriel zarządza czakrą gardła*

Silna czakra gardła pozwala nam żyć i wyrażać się w twórczy sposób. Czakra ta znajduje się w obszarze gardła i dostarcza życiowej energii jamie ustnej, językowi, zębom, szyi, gardłu oraz uszom. Wiążą się z nią takie jakości jak: klarowna komunikacja, twórczość, siła woli, prawda i prawość.

Wzywamy Archanioła Gabriela, aby otworzył nasze serce oraz uzdrowił czakrę gardła. Pomaga nam wyrażać siebie i swoją prawdę, a także śpiewać swoją pieśń. Przypomina nam, że wszyscy jesteśmy świętymi dziećmi Boga.

*Medytacja z Archaniołem Gabrielem*

Usiądź w ciszy i zrelaksuj się. Weź kilka głębokich oddechów. Sprawdź, w którym miejscu w Twoim ciele zgromadziło się napięcie i uwolnij je wraz z wydechem.

Zacznij od otwarcia swojej czakry serca i czakry gardła na moc Archanioła Gabriela, a następnie otwórz się cały na jego działanie. Poczuj, że możesz zostać poprowadzony ku wyższej świadomości, głębszej prawdzie oraz pięknym przejawom autoekspresji.

Możesz się wyrażać na wiele sposobów – rysując, malując, pisząc, poruszając się lub tańcząc. Znajdź swój sposób na podzielenie się ze światem swoimi twórczymi talentami, a poczujesz się wewnętrznie wzbogacony.

*Modlitwa do Archanioła Gabriela*

obraz_s

*Afirmacja*

Jestem twórczym przejawem Boga, który przemawia przeze mnie, żyje we mnie i działa przeze mnie.

Więcej medytacji nad uzdrowieniem energii czakr i wezwań do Aniołów znajdziesz w książce Ambiki Wauters „Anielska uzdrawiająca moc” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,75 z 5)
Loading...