Nowe amulety i talizmany z drewna i na lustrze

Amulet bądź talizman nie musi być zawsze wisiorkiem, szczególnie jeśli jego zadaniem jest obejmowanie oddziaływaniem większej przestrzeni. W takiej roli znakomicie sprawdzają się amulety i talizmany na drewnie lub lekkim, odpornym na potłuczenie lustrze. Wśród nowości w CzaryMary.pl pojawiły właśnie tego typu nowe wzory najpopularniejszych amuletów: odbijające złe spojrzenie Oko Horusa, ochronny pentagram, przedstawiający trzy fazy Księżyca symbol Potrójnej Bogini czy zaczerpnięty z symboli Świętej Geometrii Kwiat Życia. Wszystkie te cztery symbole mają nowy sposób wykonania: lekki i ażurowy.

zbiorcze3

Ażurowe amulety można zawiesić na ścianie, pod sufitem, na oknie – w dowolnym miejscu, posiadają maleńki otwór do przeciągnięcia sznurka czy tasiemki. Wyjątkiem tu jest Oko Horusa, w którym tasiemkę przeciągnąć należy po prostu w górnej części amuletu.

kwiat_zycia_malyAżurowe amulety nie zostały pokryte lakierem, więc mogą zostać pomalowane w dowolny sposób. Jakie kolory zdecydujesz się wybrać, to już zależy w zupełności od Ciebie :) Jestem pewna, że w kolorze będą wyglądać wspaniale, szczególnie Kwiat Życia, którego kształt aż prosi się, by wypełniły go różne kolory, bo swoim wyglądem przypomina mandalę. Oczywiście, amulety możemy pozostawić w naturalnym wyglądzie, prezentują się bardzo dobrze.

Wśród ażurowych amuletów swoją wielkością wyróżnia się ażurowy Kwiat Życia. Zdjęcie powyżej pozwala na oszacowanie jego rozmiaru: Kwiat Życia ma aż 20 cm średnicy! Dzięki temu jego działanie jest znacznie wzmocnione. Promieniuje on wysokimi wibracjami, harmonizuje przestrzeń, w której się znajduje i transformuje szkodliwą energię. Ciekawostką jest, że wizerunek Kwiatu Życia występuje nie tylko w Egipcie, ale na całym świecie.

Wśród nowości pojawił się Kwiat Życia w nowej wersji na lustrze (ma średnicę 8 cm), pentagram celtycki oraz trzy talizmany runiczne: Binruna Domu, Binruna Podróży i Binruna Bogactwa. Bindruna to skrypt runiczny powstały z połączenia ze sobą kilku run w jeden monogram. W zasadzie Binruna Bogactwa i Binruna Domu są talizmanem zwanym galdrem, binruny zostały w nich umieszczone w okręgu, który symbolizuje jego powiązanie z otaczającym go światem.

zbiorcze1

Wszystkie nowe wzory amuletów na drewnie i lustrze zobaczysz pod linkiem TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...