Duchowa podróż w 33 dni w poszukiwaniu wzoru swojej duszy

Czy zgodzisz się ze mną, że nie tylko fizyczne podróże nas rozwijają, również te duchowe potrafią być fascynujące? W CzaryMary.pl pojawiła się książka autorstwa Panache Desai „W poszukiwaniu wzoru duszy”, która zaprasza nas właśnie do podjęcia takiej duchowej podróży. Podróży, którą autor zaplanował na kolejne 33 dni. W ich trakcie autor zaprasza, byś każdego ranka, w południe i wieczorem sięgał do książki, czytał i pozwalał oddziaływać na siebie kolejnym wyjaśnieniom, medytacjom, które krok po kroku prowadzić Cię będą do celu.

A co jest celem tej podróży? Zaraz o tym napiszę, pozwól jednak, że jeszcze zacytuję słowa pana Desai, które przypomną Ci, jeśli zapomniałeś, o tym jaki sam naprawdę jesteś:

facebookTe słowa są prawdziwe, taki naprawdę jesteś! W trakcie lektury tej książki stopniowo zaczniesz pozbywać się swoich uprzedzeń i obaw, zaczniesz odkrywać swoją prawdziwą naturę, którą często blokują złość, strach, wstyd czy smutek. Każdy dzień poświęcony jest jednemu z tematów: lękowi czy smutkowi właśnie, ale też samokrytyce, wzorcom, ego, harmonii, wdzięczności, pokorze czy doskonaleniu swoich zdolności.  Jak pięknie pisze o tym sam autor:

Każdego ranka poproszę Cię, byś przez zaledwie kilka minut skoncentrował się na emocjach, które Cię ograniczają. Gdy doświadczysz ich – w sposób bezpieczny i łagodny – zaczniesz wyzwalać się z blokad i ograniczeń, które uniemożliwiały Ci dostrojenie się do wyrazu Twojej duszy.

W każde południe poproszę Cię, abyś wykonał pewne zadanie, które pozwoli Ci wprowadzić do swojego codziennego życia nową świadomość. Dzięki temu nie tylko będziesz wiedział, ale będziesz również żył tą świadomością.

Wieczorami będziesz zapoznawać się z serią głębokich medytacji oraz opowieści. Będą one pracować w Twoim wnętrzu nawet we śnie. Posłużą Ci niczym koc, który Cię owinie i ukoi, przypominając o tym, kim naprawdę jesteś.

I tak będzie przez najbliższe 33 dni. – Panache Desai

Wróćmy więc do celu, do którego doprowadzi Cię książka „W poszukiwaniu wzoru duszy”. Na pewno pomoże Ci w lepszym zrozumieniu siebie. Dzięki niej poznasz sposoby na harmonijne życie ze sobą i otoczeniem. Przepracujesz negatywne emocje oraz zmienisz energię wokół siebie. Nauczysz się w pełni być sobą i co najważniejsze odnajdziesz swój wyższy cel, który wyznaczyła Twoja dusza.

Czy odważysz się sprawdzić, dokąd może Cię zabrać ta 33 dniowa podróż? Jeśli tak, sięgnij po swój drogowskaz – książkę „W poszukiwaniu wzoru duszy”, którą znajdziesz TUTAJ >>

maly

Serdecznie polecamy także zapoznanie się z tekstami:

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...