[18-25.08] Anielski Tydzień w CzaryMary.pl

22 sierpnia jest Międzynarodowym Dniem Aniołów. Aby odpowiednio uczcić święto naszych anielskich pomocników, najbliższe dni w CzaryMary.pl ogłaszamy ANIELSKIM TYGODNIEM! Postanowiliśmy książki pełne informacji o naszych anielskich pomocnikach – zawierające modlitwy, wezwania i medytacje z Aniołami – na cały ten tydzień przecenić aż o 30%!

Sprawdź, jakie bestsellerowe tytuły o anielskiej tematyce zamówisz taniej
w dniach 18.08 (wtorek) – 25.08.2015 (wtorek):

CM_anielski_newsletter-nowy

Są to książki dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się komunikować ze swoim Aniołem Stróżem oraz poznać metody wzywania Archaniołów do konkretnych potrzeb. W czasie Anielskiego Tygodnia nie tylko książki otrzymały 30% rabatu, również figurki anielskie i kadzidełka pomocne w medytacji z Aniołami :)

Zajrzyj również do CzaroMarowych aktualności:

aniol_baner01

W najbliższych dniach to właśnie na Aniołach będziemy skupiać się w artykułach na CzaroMarowym blogu oraz naszym profilu na portalu Facebook. Mam nadzieję, że przyłączysz się do nas w świętowaniu Międzynarodowego Dnia Aniołów, a nasze artykuły ułatwią Ci nawiązanie bliskiej relacji z Twoimi anielskimi pomocnikami.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...