Matryca energetyczna – warsztaty

Matryca Energetyczna: Warsztat Potężnych Pozytywnych Zmian. Matryca energetyczna czyli inaczej Synchronizacja kwantowa czy Dwupunkt to metodologie, w których podstawą do „pracy” są fotony czyli najmniejsza cząstka energii.  Kwantowa zmiana, której można dokonać tylko na najsubtelniejszym poziomie – czystej świadomości. To właśnie ona jest źródłem energii i posiada potencjał tworzenia.  Czysta świadomość jest jak „ ocean możliwości”, jest strefą poprzedzającą stworzenie czegokolwiek.

Dzisiaj zapraszamy Cię na warsztaty Matrycy Energetycznej. Matryca Energetyczna Jest prostą i skuteczną metodą dzięki której nauczysz się jak:

– wyzbyć się lęków, stresu, bólu fizycznego, negatywnych emocji
– transformować ograniczające Cię przekonania, programy i wzorce,
– poznać i zgłębić przestrzeń serca,
– usunąć  blokady dotyczące  spraw osobistych, finansów, dobrych
– uzyskać stan harmonii w zaledwie kilka sekund
– łatwiej i pewniej podejmować decyzje

Pozytywna energiaJeśli już widzisz w tym szansę dla poprawy własnego życia – przyjdź na warsztat Matryca Energetyczna, podczas którego nauczysz się efektywnie stosować tą metodę. Warsztat poprowadzi Basia Światkowska,  certyfikowany trener rozwoju osobistego w oparciu o doświadczenie w Kinslow System and Qantum Entrainment-Frank Kinslow.

kalendarz warsztatów matrycy

Koszt warsztatów to 460 zł dla pierwszych zdecydowanych. Więcej informacji o warsztatach na www.diamondtraining.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,75 z 5)
Loading...