Konkurs na najciekawsze zdjęcie rozstrzygnięty!

stworkiKonkurs na najciekawsze zdjęcie jest już rozstrzygnięty!

Wzięli w nim udział CzaroMarowi Klienci, którzy do dnia 14.05. włącznie wysłali nam własnoręcznie zrobione zdjęcie z ulubionym produktem zakupionym w CzaryMary.pl.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie!
Przy oglądaniu Waszych zdjęć często kręciła się w naszym oku łezka wzruszenia.
Daliście nam wiele pozytywnych wrażeń! Jesteście wspaniali!

Wśród osób, które nadesłały do nas swoje zdjęcia, wybraliśmy trzy najciekawsze propozycje. Ich autorzy, poza nagrodami gwarantowanymi – kuponem rabatowym i CzaroMarownikiem 2014 – otrzymują dożywotnia prenumeratę CzaroMarownika – Magicznego Kalendarza. Gratulujemy Panu Łukaszowi, Pani Marcie i Pani Annie, których zdjęcia zamieszczamy poniżej. Każde z Waszych zdjęć jest tak ciekawe, że postanowiliśmy utworzyć z nich galerię i przedstawić dla wszystkich przyjaciół CzaryMary.pl. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam konkursowe zdjęcia, bo nas oczarowały!

Zdjęcia Pana Łukasza:

1 – Moje kryształy, z którymi uwielbiam pracować, również wśród natury. :) Wśród nich są awenturyn zielony, kwarc różowy, amazonit, obsydian śnieżny i jaspis czerwony.

1m2m

2 – Tu również moje kryształy, choć w innej scenerii, razem ze świeczkami. Tutaj można dostrzec oprócz innych także sokole oko, ametyst i zielony fluoryt.

3 – Moje ulubione karty zakupione w Czary Mary – Przesłania Aniołów i Przewodnictwo Bogiń, obie od Doreen Virtue. Tutaj wśród pięknych kwiatów na mojej rabatce. :)

3m4m

4 – I ponownie te same dwie talie, choć tutaj z wyjętymi kartami – można pracować z dwoma kompletami jednocześnie. :) Do wróżenia często używam również świec, w tym przypadku złotych.

5 – Często pracuję z aniołami, dlatego też postanowiłem zrobić osobne zdjęcie w anielskim motywie. :) Znajdują się tutaj karty Przesłania Aniołów, a także książka Przesłania Aniołów z przesłaniami na cały rok. Na zdjęciu są też jak zwykle świece, które zapalam przy wróżeniu, a także kwarc różowy, kamień miłości. :)

5m6m

6 – Tutaj osobno uchwyciłem karty Przesłania Aniołów i książkę Przesłania Aniołów, po którą sięgam każdego ranka. Oba produkty są od Doreen Virtue, jednej z moich ulubionych autorek z tej tematyki.

7 – Tutaj, na łonie natury pod drzewem jabłoni w moim ogrodzie, sfotografowałem moje dwie pierwsze książki od Doreen Virtue – 101 Aniołów i 101 Wróżek. Obie te książki bardzo lubię, bo są poręczne i wygodne do czytania, a jednocześnie piękne i bardzo ciekawe. Zawierają sporo informacji dla każdego, kto chciałby pracować z istotami jak anioły czy wróżki. Nic dziwnego, że te książki mnie urzekły od początku i wciąż po nie sięgam. :)

s8m

8 – W otoczeniu kwiatów znalazła się kolejna książka od Doreen – Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela. Ująłem ją wśród kwiatów i trawy, bo Natura kojarzy mi się również z uzdrawianiem i siłą.

9 – Moje ulubione książki z seriiDla początkujących” – Projekcja Astralna, Magiczne Praktyki i Rytuały oraz Twórcza Wizualizacja. Na zdjęciu widać też na dole moje trzy kryształy, z którymi pracuję najwięcej – kwarc różowy, awenturyn zielony i amazonit.

9m10m

10 – Moje trzy wybrane książki ponownie, w innym ujęciu.  Teraz, z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że te książki wiele mnie nauczyły i ich kupno było dobrym wyborem. :) Zdjęcie zrobione wśród traw i kwiatów, bo lubię czytać na świeżym powietrzu, a coraz cieplejsze wiosenne dni są do tego wspaniałą okazją. :)

11 – Na tym zdjęciu mój niedawny Czaro-Marowy nabytek, czyli książka Tajniki Magii Świec, która od samego początku podbiła moje serce. :) Niezwykle podoba mi się podejście autorki, no i książka jest dobrze napisana. Tutaj oczywiście w otoczeniu świec – przecież to o tym książka. :) W zdjęcie wkomponowałem również kwiaty i kilka kryształów. :)

11m12m

12 – Na ostatnim ze zdjęć jest mój Tarot, który również mam od niedawna. Jest to talia Tarot Illuminati. Swoim klimatem sprawiła, że bardzo ją polubiłem, a teraz powoli ćwiczę korzystanie z niej. Na zdjęciu wyłożyłem moje ulubione karty z tego Tarota – Kapłankę, Pustelnika, Królową Pentakli i Gwiazdę. Obok kart znajduje się także mój dziennik z zapiskami na temat Tarota. :)

To już wszystkie z zdjęć, które zrobiłem moim wybranym produktom z Czary – Mary. :)

Zdjęcia Pani Anny:

1. Zdjęcie mojego ukochanego magicznego zegara (bardzo podobają mi się produkty z grafiką Lisy Parker) i wisior srebrny Bogini Księżyca, który zawsze nosze – moje ulubione produkty:

1a2a

2. Kolejne zdjęcie z Waszymi produktami – PYSZNYM olejem kokosowym i kubkiem ze wzorem mojej ukochanej Lisy Parker.

3. Tym razem nasz Czaromarownik w otoczeniu pór roku i kamieni (u Was zakupione awenturyn i obsydian śnieżny).

5a

4. zdjęcie – książki, zaś 5. zdjęcie jak oczyszczam z nagromadzonej energii kamień u Was zakupiony (awenturyn) w dymie z Waszych kadzidełek Stamford :)

Zdjęcia Pani Marty:

SONY DSCSONY DSCSONY DSC

Jak Wam się podoba galeria z nadesłanych na konkurs zdjęć? Czyż nie jest magiczna? :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...