Galeria magicznych zdjęć

Postanowiliśmy zamieścić w osobnym wpisie kilka dodatkowych zdjęć nadesłanych na urodzinowy konkurs z ulubionym produktem zakupionym w CzaryMary.pl. Nie są to wszystkie zdjęcia, jednak za każdą przesłaną do nas fotografię bardzo Wam dziękujemy, a każdy autor oryginalnego zdjęcia jest przez nas nagrodzony. Zapraszamy do galerii magicznych zdjęć!

Agnieszka_mZdjęcie przesłane przez Panią Agnieszkę:

Oto moje ulubione karty tarota z waszej kolekcji i kot Bazyl, który zawsze mi towarzyszy podczas wróżenia.

Pani Agnieszka umieściła na zdjęciu:

Prawdziwie magiczne zdjęcie!

Zdjęcie Pani Agaty:

Zdjęcie z moją ulubioną bransoletką. 100% hand-made, pomysł i wykonanie własne :)

Pani_Agata_mPani Agata własnoręcznie wykonała bransoletkę z trzema amuletami z CzaroMarowej oferty. Brawo za świetny pomysł! :)

Zdjęcia Pani MagdaLeny:

1 – Brelok czarownica towarzyszy mi zawsze. Przyczepiony do mojej ukochanej torby wśród przypinek książkowych.
2 – Zakładki 3D Lisy Parker. Są cudowne. Wielokrotnie przyłapywałam się na tym, że odrywałam się od książek na rzecz podziwiania zmian barw zakładek i jej treści. Sprawiają, że wszystko wokół staje się jakby ważniejsze – dlatego towarzyszą mi tylko w tych wyjątkowych pozycjach literatury.

breloczkowo_mksiazkowo_m

swieczkowo_m3 – Świeczka z parą kochanków znalazła od razu swoje miejsce wśród literatury erotycznej. Otoczona nie tylko belerystyką erotyczną, ale również poradnikami, książkami o masażu czy kamasutrą. I aby nie czuła się osamotniona, towarzyszy jej cudowna czekolada do ciała. I choć świeczka miała być wykorzystana w innym celu, teraz robi za swą cudowną i niepowtarzalną ozdobę.

Zdjęcie Pani Anny:

Anna_mPani Anna na swoim zdjęciu zamieściła cztery magiczne książki:

Zdjęcie Pana Daniela:

zabki_mNa zdjęciu Pan Daniel uchwycił moment, w którym dwie żabki pomnażające pieniądze ukończyły jedną ze swoich misji :)

Przypominamy, że sympatyczne żabki trzymające w żabich ustach Monetę Bogactwa,  najlepiej czują się w portfelu i robią wszystko, co w ich mocy, by przynieść swojemu właścicielowi jeszcze więcej monet lub banknotów. Zdjęcie jest dowodem na to, że żabki pomnażające pieniądze znają się na swoim fachu! :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...