Spotkanie z Randym Gage

Czy chcesz rozwijać własny biznes? Czy pragniesz osiągnąć sukces w marketingu sieciowym? Czy chcesz, aby Twoja grupa pracowała tak samo dobrze jak Ty? Czy pragniesz godnie zarabiać? Poszukujesz inspiracji, motywacji i nowych rozwiązań w tworzeniu własnego biznesu i niezależności finansowej? Zapraszamy Cię na trening prowadzony przez Randy Gage’a, międzynarodowego eksperta treningów o przedsiębiorczości. Przyjdź, a dowiesz się jak można to wszystko osiągnąć!

13 maja (wtorek) w Warszawie, Hotel Radisson Blu Sobieski. Godz. 18.00-22.00

RANDYRandy Gage z USA to niezwykle charyzmatyczny i pełen pasji międzynarodowy ekspert treningów o przedsiębiorczości, który wyszkolił najwięcej milionerów w branży MLM (marketingu wielopoziomowego) na świecie. 13-go maja poprowadzi w Warszawie seminarium dla ludzi poszukujących inspiracji i nowych rozwiązań w tworzeniu własnego biznesu i niezależności finansowej z firmą Agel. Jest numerem JEDEN na świecie w firmie Agel i dlatego TYLKO dla Agel poprowadzi  prezentację i szkolenie w promocyjnej cenie 200 zł. Dla porównania dzień wcześniej prowadzi seminarium (bilety do 2 500 zł) organizowane przez jego polskiego wydawcę i firmę szkoleniową.

Pełne pozytywnej energii video z Randy Gage z Agel World 2014 w Turynie
(polskie napisy):  >> TUTAJ <<

TYLKO DO 10 MAJA NA HASŁO CZARYMARY BILETY 200 ZŁ, OD 11 MAJA 300 ZŁ.
Rezerwacja: agelpolandteam@gmail.com

 Pełna informacja: >> TUTAJ <<

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...