Rozmowy z aniołami

anioly„Otaczają nas anioły. Jest ich znacznie więcej niż ludzi i nawet w tej chwili z pewnością towarzyszy ci przynajmniej jeden z nich. Co więcej, jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie anioł naprowadził cię na tę książkę, by przekazać ci informacje o towarzyszących nam istotach duchowych i umożliwić regularną współpracę z nimi”.

Jest to fragment książki „Rozmowy z aniołami” autorstwa Judith Marshall, pełnego ciepła zbioru autentycznych relacji z doświadczeń, które spotkały autorkę oraz jej najbliższych – interwencji aniołów i spotkań z duchowymi przewodnikami. Udowadnia czytelnikom, że anielska obecność w naszym życiu jest czymś jak najbardziej oczywistym.

Poza relacjami świadków w „Rozmowach z aniołami” znalazły się informacje o historii i hierarchii anielskiej oraz charakterystyka archaniołów: Michaela, Gabriela, Rafaela, Uriela, Ariela, Azraela, Chamuela, Haniela Jofiela, Kasjela, Metatrona, Raguela, Ramiela, Raziela, Sandalfona i Zadkiela. Autorka omawia czynniki, które są istotne podczas nawiązywania kontaktu z aniołami i podpowiada sposoby, jak anioły mogą komunikować się z nami oraz przedstawia ćwiczenia medytacyjne, które mają to wszystko ułatwić.

Nie tylko o aniołach przeczytasz w książce „Rozmowy z aniołami„. W Rozdziale 7 Wniebowstąpieni mistrzowie, strażnicy ludzkości znajdziesz charakterystyki ważniejszych  wniebowstąpionych mistrzów, jak Mahawatara Babadźi, Buddy, El Morya, Jezusa, Kuthumi czy Melchizedeka. Kolejny rozdział przedstawia duchowych stróżów i wróżki, następny – duchy przewodników (które nie są ani aniołem, ani duszą zmarłej bliskiej osoby) i sposoby kontaktu z nimi. Ostatni rozdział poświęcony jest zwierzęcym przewodnikom, pomocnikom i totemom, i zawiera listę najpopularniejszych zwierząt totemicznych wraz z ich znaczeniami. W dodatku do książki znalazła się przydatna lista ze spisem aniołów i wniebowstąpionych mistrzów jako patronów konkretnych spraw.

Książka upewnia nas w przeświadczeniu, że duchowe, niebiańskie istoty są bardzo blisko nas i w każdej chwili są gotowe, by nawiązać z nimi kontakt. Czy będziemy w stanie zrozumieć ich przekaz, zależy już tylko od nas.

„Twoje anioły, stróże i przewodnicy kochają cię niezależnie od tego, co myślisz, mówisz i robisz,
zaś twój wygląd zewnętrzny jest dla nich zupełnie nieistotny.
Po prostu odpręż się i bądź przy nich sobą”.

Renata N.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...