Magiczna metryka w CzaroMarowniku 2014

CzaroMarownik 2014 – Twój Magiczny Kalendarz” zawiera wiele ciekawostek, które mają sprawić, że każdy dzień w nadchodzącym roku będzie zawierał w sobie więcej magii. Właściciele CzaroMarownika 2014 już zauważyli, a przyszli jego posiadacze – zauważą, że treść pierwszej strony swojego Magicznego Kalendarza uzupełniają samodzielnie.

Pierwsza strona CzaroMarownika 2014 zawiera informacje, które po uzupełnieniu stworzą magiczną „metrykę urodzeniową” swojego właściciela.  Część z nich, jak datę i godzinę urodzenia czy ascendent, wpisuje się samodzielnie.

Pozostałe informacje (jak planeta, anioł urodzeniowy, kolor astralny, kamień mocy czy żywioł) zawiera już sam CzaroMarownik 2014 – wystarczy je odszukać i dopasować do swojej osoby. Będą zawsze pod ręką, gdybyś nagle którejś z nich mógł potrzebować.

Pod koniec „CzaroMarownika 2014„, przed miejscem na własne notatki, znajdziesz przydatne tabele z magicznymi korespondencjami.

  • Znak zodiaku, odpowiadające mu: planetę, żywioł i kamień nocy dopasujesz do siebie z tabeli „Magiczny niezbędnik”.
  • Imię swojego anioła urodzeniowego znajdziesz w tabeli „Czas i zakres działania 72 aniołów opiekuńczych”.
  • Kolor astralny to kolor potrzebny do magii świec i dopasujesz go z tabeli „Kolory astralne w magii świec”. To kolor świecy, która reprezentuje Twoją osobę podczas wykonywania rytuałów z zastosowaniem świec.
  • Ascendent to znak zodiaku, który wschodził na horyzoncie w chwili Twojego urodzenia, jest ważnym elementem Twojego horoskopu. Obrazuje on swego właściciela podobnie jak znak zodiaku, lecz w bardziej zewnętrznym sensie: pokazuje odbiór Twojej osoby w bezpośrednim kontakcie, opisuje wygląd i zachowanie. Warto zapisać sobie i zapamiętać swój ascendent, np. przy obliczaniu swojego horoskopu w odpowiednim programie internetowym.
  • Jest w magicznej metryce również miejsce na magiczne motto. Może to być aktualnie ulubiony cytat, Twoja dewiza na rok 2014 bądź też afirmacja tego, co zamierzasz osiągnąć w nadchodzącym roku :)

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...