Efekt synchroniczności

„Wydarzenia synchronistyczne to odbicie Twoich myśli, które ujawniają się w postaci zjawisk  zachodzących wokół Ciebie. To lustro, które pokazuje Ci to, czego szukasz. Kiedy to zrozumiesz, zaczniesz świadome ustalać schematy, a więc kreować otaczającą Cię rzeczywistość.”

efektNowość: książka Efekt synchroniczności Kirby’ego Surprise’a, opowiada o sztuce tworzenia wydarzeń synchronistycznych, koincydencji i odblokowywania umysłu. Jest to nauka tego, jak urzeczywistnić myśli, emocje i pragnienia i wykreować świat, w którym chcielibyśmy żyć. Kluczem do zrozumienia synchroniczności jest zrozumienie, że to wszystko gra, której zasady ustalamy sami i przez to kształtujemy samych siebie. Wiedza o wydarzeniach synchronistycznych prowadzi do samopoznania i wzmocnienia pozytywnych doświadczeń życiowych.

Autor  książki, doktor psychodynamiki i psychologii, na przykładzie 6 gier umysłu pokazuje jak stworzyć własne wydarzenia synchronistyczne. Przekazuje nie tylko wiedzę teoretyczną, podaje też przykłady wydarzeń synchronistyczne ze swojego życia, dowodzące prawdziwości swojej tezy.

Zapraszam do lektury obszernego fragmentu książki, który znajdziesz TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...