Już jest „CzaroMarownik 2014”!

Dziś dotarł do nas „CzaroMarownik 2014„! Mówiąc krótko – wygląda wspaniale! :D Ma twardą oprawę z białym wykończeniem, więcej stron, ma bardzo ładny wygląd poszczególnych stron w środku. „CzaroMarownik 2014nie jest zwyczajnym kalendarzem, gdyż poza tradycyjnym podziałem na miesiące, dni i tygodnie zawiera niepowtarzalne informacje: opisy prostych i skutecznych rytuałów magicznych powiązanych czy to z pełniami Księżyca, czy z magicznymi świętami, mnóstwo porad i pomysłów na wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu.

Zawiera szczegółowy horoskop na 2014 rok, dwanaście artykułów o tematyce ezoterycznej i magiczny niezbędnik z informacjami, które zawsze warto mieć w zasięgu ręki.

Czym „CzaroMarownik 2014” różni się od edycji z 2013 roku? Twardą oprawą, większą ilością stron, dodatkowym miejscem na własne notatki. W tym wydaniu zawiera również imieniny i przydatne korespondencje magiczne zebrane w przejrzystych tabelach na końcu kalendarza.

Zobacz przykładowe strony z „CzaroMarownika 2014” >>

CzaroMarownikDługie artykuły tym razem zamieszczone zostały na końcu kalendarza. Zawierają wskazówki z takich dziedzin, jak: magia finansowa, magia ochronna, praca z aurą, medycyna XXI wieku, joga, Kuchnia Pięciu Przemian, wpływ diety na samopoczucie czy naturalne metody uzdrawiania.

Twarda oprawa i szyte strony dają pewność, że „CzaroMarownik 2014” przetrwa przez cały 2014 rok, bez względu na to, jak bardzo będzie używany :) Nawet jeśli przyjdzie czas, by odstawić go na półkę, z pewnością pojawią się momenty na ponowne wykorzystanie wiedzy w nim zawartej.

Te wszystkie zmiany powstały dzięki budującym uwagom właścicieli wcześniejszej edycji CzaroMarownika z 2013 roku – „CzaroMarownik 2014” okazał się być jeszcze bardziej osobisty i niezwykłym kalendarzem.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...