Ręcznie malowane kubki runiczne

Jesień mamy w pełni. Oprócz cudownych, wielobarwnych krajobrazów, jesień raczy nas przejmującymi chłodami. A nic tak nie rozgrzewa podczas chłodów jak gorąca herbata (najlepiej imbirowa lub z innymi przyprawami korzennymi) – zwłaszcza jeśli jest podana w ulubionym kubku. A jeśli jest to kubek niemal magiczny, wykonany specjalnie dla Ciebie…

Współpracująca z nami od wielu lat artystka Agnieszka Tyniewicka wykonuje przepiękne kubeczki z inskrypcjami runicznymi. Zapis runiczny jest indywidualny – jest to Twoje imię zapisane pismem dawnych Wikingów. Zapis imienia przy pomocy run wspiera rozwój osobisty oraz chroni właściciela, przyciąga szczęśliwe zbiegi okoliczności.

Skrypt runiczny własnego imienia jest potężnym talizmanem. Kolejność run w imieniu wpływa na nasz charakter, talenty, a także na to, co nam pomaga lub przeszkadza w realizacji drogi życiowej.

Kubki są ręcznie malowane – są swego rodzaju małym dziełem sztuki, w dodatku dostępnym pod ręką – dosłownie i w przenośni :-)

            Kubek runiczny dla Pani                                                Kubek runiczny dla Pana

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...