Uzdrawianie energetyczne

Każdy z nas zgodzi się z tym, że klasyczna medycyna pomija w swoim procesie leczenia energię. Inaczej jest w przypadku medycyny integralnej, która pokazuje, że podstawą w procesie uzdrowienia jest praca z energią. Dowiesz się o tym z nowej książki autorstwa Dr Meg Blackburn Losey, (autorki bestsellerowej „Tajemnej historii świadomości”) pt. „Uzdrawianie energetyczne„. Wprowadza ona nas w świat wielowymiarowej medycyny integralnej, gdzie wszystko jest możliwe.Zawiera nie tylko suchą teorię, lecz jest praktycznym podręcznikiem do nauki uzdrawiania z pomocą energii. Wiedza zawarta w tej książce pomoże zrozumieć jak bardzo ważną rolę w procesie zdrowienia ma energia, oraz nauczy technik praktycznego wykorzystywania jej w procesie uzdrawiania.

Uzdrawianie Energetyczne to najprawdopodobniej najważniejszy podręcznik uzdrawiania holistycznego ostatnich lat. Autorka rozpoczyna od przedstawienia swojej drogi ku odkryciu w sobie uzdrowiciela, opisu subtelne pola energetyczne, na które nie zwraca uwagi współczesna medycyna i przedstawienia tego, co jest potrzebne, by być dobrym uzdrowicielem. Opisuje czym jest i jak działa boska świadomość, w jaki sposób możemy z niej korzystać poprzez połączenie z drugą osobą,

Zapraszam do lektury darmowego fragmentu książki „Uzdrawianie energetyczne” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...