Witamina B17 na raka

Nowotwór nie jest wyrokiem. Na szczęście. Mnóstwo ludzi, nie znajdując ratunku we współczesnej medycynie, sięga po naturalne metody leczenia. Jedną z takich naturalnych metod jest terapia metaboliczna witaminą B17. Jej niezwykłe działanie polega na tym, że owa słynna już witamina niszczy komórki rakowe, pozostawiając bez uszczerbku zdrowe komórki. Odpowiednio dobrane dawki witaminy B17 oraz oczyszczanie organizmu, skutkują tym, że osoby chore doświadczają mocy samouzdrawiania. Terapia witaminowa w początkowym stadium niesie niemal całkowitą pewność wyzdrowienia – dr Krebs określił szanse powodzenia na 98% w przypadku raka w stadium początkowym, bez przerzutów, bez wcześniejszego poddania pacjenta chemioterapii, radioterapii lub zabiegów chirurgii onkologicznej. Więcej o właściwościach i możliwościach tego naturalnego „lekarstwa” w książce „Witamina B17 lekarstwo na raka”

Witamina B17 jest wśród nas! Witaminę znajdziemy w:

nasionach, pestkach – moreli, brzoskwiń, nektarynek, jabłek, wiśni, śliwek, gruszek
orzechach – gorzkich migdałach, orzechach nerkowca, orzeszkach makadamii
jagodach – jeżynach, aronii, żurawinie, czarnym bzu, również w malinach i truskawkach
ziarnach zbóż – jęczmieniu, owsie, pszenicy, gryce, brązowym ryżu, witaminę zawiera również proso i żyto
innych nasionach – lnie, sezamie, bobie, soczewicy, fasoli, fasoli mung, limie
innych roślinach – kiełkach bambusa, zielu fuksji, dzikiej hortensji, cisie (dokładniej w igłach), szałwii (zwłaszcza salvia hispanica i salvia columbariae)

Jednak największe stężenie witaminy B17 znajduje się w pestkach moreli, które są używane w terapii metabolicznej witaminą B17.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...