Zaklęcie Miłosne przy Pełni Księżyca

Energią pełni Księżyca możemy wzmocnić m.in. rytuał magii miłosnej, wykonując na przykład bardzo proste Zaklęcie Miłosne przy pełni Księżyca. Oto, jak wykonać rytuał, aby był możliwie skuteczny i jakich przedmiotów będziemy potrzebować.

obraz

Pełnia a miłość. Jak przeprowadzić rytuał?

Czas:

Najodpowiedniejszym czasem dla tego zaklęcia jest pełnia Księżyca, dzień przed nią i dzień po niej. Aby stworzyć odpowiednie warunki do jego rzucenia, potrzeba:

Przedmioty – czego potrzebujemy:

  • jednej świeczki typu podgrzewacz w kolorze: czerwonym, różowym lub uniwersalnym – białym (zwróć uwagę na wcześniej opisane znaczenie kolorów świec w magii miłosnej);
  • świecznika lub małego talerzyka na zabezpieczenie podgrzewacza;
  • zapalniczki;
  • małej kartki papieru;
  • długopisu lub kredki z czerwonym wkładem.

Wykonanie zaklęcia:

1. Ustaw świecznik na podgrzewacz w bezpiecznym miejscu przy oknie, czy nawet na balkonie tak, by mieć w zasięgu wzroku tarczę Księżyca w pełni. Jeśli nie masz takiej możliwości albo akurat niebo zakrywają chmury, po zapalaniu świeczki zamknij oczy i wyobraź sobie, że Księżyc w pełni jest nad Tobą i oświetlają Cię jego promienie.

2. Napisz na kartce czerwonym kolorem to, co jest celem Twojego zaklęcia – w treści zaklęcia poniżej są to słowa: „przyciągam do swego życia mężczyznę, z którym tworzymy szczęśliwy, pełen miłości i wzajemnego zrozumienia związek„. Złóż karteczkę na cztery i włóż ją do świecznika na podgrzewacz.

3. Przy świeczniku ustaw podgrzewacz w wybranym przez Ciebie kolorze. Zapal świeczkę zapalniczką i wymów słowa mocy:

„Istnieje tylko jedna Siła, która jest doskonałą Miłością,
a ja (tu powiedz swoje imię) jestem Jej przejawem tu, na Ziemi.
Dla dobra wszystkich,
przez pełni Księżyca blask i migotanie,
przyciągam do swego życia mężczyznę/kobietę,
z którym/ z którą tworzymy szczęśliwy, pełen miłości
i wzajemnego zrozumienia związek.
Zgodnie z wolną wolą wszystkich –
Niechaj tak się stanie”.

Fragment zaklęcia, który jest pogrubiony, możesz zmienić według własnego uznania – sam najlepiej wiesz, jakiego związku pragniesz, więc po prostu dodaj tę cechę przy wypowiadaniu zaklęcia.

4. Poczekaj chwilę, aż w podgrzewaczu roztopi się trochę wosku czy parafiny. Bardzo ostrożne (możesz nawet użyć do tego pęsety!) podnieś podgrzewacz i zlej trochę jego zawartości na kartkę z Twoją intencją, którą położyłeś wcześniej w świeczniku. Twoje zaklęcie zostało właśnie zapieczętowane.Teraz wstaw do świecznika na zalanej woskiem karteczce wciąż zapaloną świecę.

5. Możesz przenieść świecznik w bezpieczne miejsce. Pozwól świeczce wypalić się do końca, podgrzewacze palą się zwykle około 4 godzin. Wypalony podgrzewacz z przyklejoną pod spodem karteczką z intencją możesz bezpiecznie wyrzucić do kosza – zaklęcie już zostało rzucone.

 

Zobacz także:

Najsilniejsze zaklęcia miłosne

Jaki jest wpływ Księżyca na człowieka?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (31 głosów, średnia: 4,45 z 5)
Loading...