Walentynkowe kartki

Tradycją Walentynek jest przesyłanie naszym ulubionym i ukochanym osobom pocztówek lub podrzucanie liścików z romantycznym wyznaniem. Walentynkowe kartki powinny być anonimowe, podpisane: Twoja Walentynka lub Twój Walenty. Przygotowując kartkę ze swoim wyznaniem stwórz z tego własny magiczny rytuał.

1. Zapal czerwoną świecę, pozwól jej przez kilka minut oczyścić energetycznie pomieszczenie, w którym będziesz pracować.

2. Tworząc walentynkę dla bliskiej osoby myśl o tym, by wszelkie pozytywne uczucia do niej przeniosły się na Twoją pracę. Ozdób kartkę symbolami, które najbardziej Ci odpowiadają, a jednocześnie łączą się z miłością, czułością, przywiązaniem, jak tradycyjne czerwone serduszka, ale i pary ptaków czy słodkich kociaków. Nie ograniczaj się jednak tylko do tego, tak naprawdę kartka ma za zadanie przekazać Twoje uczucie dla drugiej osoby, a jakie ono jest – sam wiesz najlepiej!

3. Kiedy skończysz, przeciągnij swoją walentynkę nad płomieniem świecy, weź ją w obie dłonie w myślach pieczętując zaklęte w niej uczucia i wyrażając prośbę, by zostały odwzajemnione.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...