Świadomy sen – sen, w którym wiesz, że śnisz

Jedna trzecia naszego życia upływa w stanie błogiego snu. Większość ludzi nie ma wpływu na swoje sny i są w pełni zdani na łaskę swojej nieświadomości. Inaczej jest w przypadku osób śniących świadomie, które dzięki naturalnym zdolnościom lub praktyce nauczyli się kontrolować swoje sny. W trakcie świadomego snu wiemy o tym, że śnimy i stajemy reżyserem naszego snu. Czy wiesz, że dzięki umiejętności świadomego śnienia czas spędzony we śnie może również rozwijać Cię duchowo?

Jeśli nie potrafisz śnić świadomie i ingerować w swoje sny, a chciałbyś się tego nauczyć, dokładne instrukcje i wskazówki znajdziesz w książce „Świadome śnienie dla początkujących„. Uważam, że najbardziej zauważalną korzyścią z umiejętności świadomego śnienia jest to, że poradzisz sobie z sennymi koszmarami – po prostu jeśli sytuacja we śnie przestaje Ci odpowiadać, a masz świadomość tego, że śnisz, zmieniasz sen według swojego uznania. Dzięki świadomemu śnieniu możesz zmienić swoje sny w niezwykłe przygody i doświadczyć wszystkiego, czego zapragniesz, łącznie z ćwiczeniami porozumiewania się z innymi podczas snu :)

Zapraszam do lektury fragmentu książki zamieszczonego TUTAJ.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...