Jak nauczyć się astralnych podróży?

Wśród CzaroMarowych nowości właśnie pojawiła się książka „Projekcja astralna dla początkujących„. Jeśli od dłuższego czasu interesujesz się projekcją astralną lub jeśli dopiero chcesz poznać jej tajniki, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których możesz potrzebować. W książce opisane zostało sześć metod podróżowania do innych sfer m.in. przez: czakry, medytację z przewodnikiem czy opuszczanie snów.

Czemu w ogóle służyć ma projekcja astralna?

Plan astralny przenika się ze światem fizycznym. Posiadając umiejętność przenoszenia świadomości na plan astralny, możemy odwiedzać miejsca, w których czas i przestrzeń nie mają żadnego znaczenia. Przykładowo możemy podróżować do innych rzeczywistości i czasów; zajrzeć do Kronik Akaszy; spotkać się z bliskimi, którzy odeszli; uzdrawiać siebie i innych; zajrzeć w przeszłe życia lub zwiedzać różne światy. Poznając metody projekcji astralnej nauczysz się swobodnie wysyłać swoją świadomość w inne miejsca i przywoływać ją z powrotem, zachowując pamięć o tym, czego doświadczyłeś. To bardzo ważne – bo cóż nam po nawet najwspanialszej podróży na planie astralnym, jeśli nie będziemy w stanie pamiętać jej przebiegu…

Jeśli jesteś ciekawy tej pozycji, zapraszam do lektury fragmentu książki zamieszczonego na stronie „Projekcja astralna dla początkujących” w formacie pdf. Oprócz spisu treści w niej poruszanych, znajdziesz tam opisany sposób wykonania projekcji astralnej za pomocą czakr. Życzę wielu ciekawych i bezpiecznych podróży! Może będą na tyle udane, że zechcesz podzielić się nimi w komentarzu tej wiadomości :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 1,00 z 5)
Loading...