Związek seksu, mocy i magii – poznaj magię seksualną!

Bardzo gorąca nowość, książka „Magia seksualna dla początkujących” podpowiada, jak połączyć magię seksualną z Prawem Przyciągania. Dzięki praktycznym i łatwym w zastosowaniu wskazówkom dowiesz się, że możesz wykorzystywać energię seksualną, by realizować swoje pragnienia. Sama energia seksualna jest neutralna. Mag może używać jej do realizacji dowolnie wybranego przez siebie celu. Skye Alexander jest popularną autorka i znawczynią magii, i w książce zdradza, jak kierować wrodzoną mocą twórczą, by przyciągać do siebie zdrowie, dobrobyt i szczęście. Odkryjesz w niej opisy rytuałów i zaklęć, a także techniki pracy z partnerem i potężne wizualizacje oraz sekrety tworzenia miłosnych eliksirów, amuletów i talizmanów.

Magia seksualna dla początkujących” jest zwięzłym i wszechstronnym przewodnikiem.  Pokaże Ci wiele sposobów na to, aby magia seksualna stała się narzędziem w Twojej ręce, które pomoże w osiąganiu sukcesów w każdej dziedzinie życia. Przekonasz się na dosłownie własnej skórze, że magia seksualna dostarcza dużo zabawy! Może zwiększyć Twoje szanse na zdobycie nowego partnera czy spotęguje odczuwaną przez Ciebie rozkosz. Najważniejsze jednak jest to, że możliwości, które otrzymasz, będą tak naprawdę ograniczone jedynie granicami Twojej wyobraźni.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...