Mapa Twojej duszy

W CzaroMarowej ofercie znajdziesz książkęMapa. Odnajdywanie Magii i Znaczenia w Historii Twojego Życia. Jest ona dosłownie przewodnikiem do poznania naszej osobistej Mapy – mapy naszego duchowego, wewnętrznego świata.

Colette Baron Reid - Mapa - okładka książkiSą w naszej duszy miejsca, w których chowamy się, gdy się boimy, inne – gdy czujemy się zranieni. Są wspaniałe przestrzenie, w których przebywamy w momencie szczęścia, radości, odpoczynku. Autorka książki popiera swoim doświadczeniem przekonanie, że gdy rozpoznasz swój wewnętrzny krajobraz, będziesz w stanie świadomie kształtować swój świat przez zmianę krajobrazu w sobie. Wówczas odnajdziesz prawdziwą magię i znaczenie historii Twojego życia oraz odwagę, siłę i mądrość, by dokonywać słusznych wyborów.

W każdym z nas, w naszych osobistych wewnętrznych krajobrazach, możemy odnaleźć naszą własną mądrość. Wkraczając w magiczny świat intuicji i wyobraźni, odnajdujemy inspirujące odpowiedzi.

Dzięki Mapie w swoim wewnętrznym świecie rozpoznasz nie tylko krajobrazy, poznasz też wyimaginowane stworzenia, które posiadają klucze do mądrości ukrytej w Twej podświadomości: Czarodzieja Świadomości, Łagodną Ogrodniczkę, Zbieraczkę Kości i Duchy psychologicznego terenu, który przemierzasz. Zobaczysz, jak oswoić swawolnego oszusta Goblina, który zamyka Cię w starych nawykach. Każdy z tych aspektów twojej psychiki ma dla ciebie naukę i każdy odpowiada twoim kierunkom, ponieważ to Ty zarządzasz swoją własną mapą.

Chcesz wiedzieć więcej o poszukiwaniu sensu życia? Sprawdź, dlaczego powinieneś przeczytać także Dar Duszy. Polecamy również Dziecięce dusze – książkę o duszach tych, którzy jeszcze się fizycznie nie urodzili.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...