Zmysłowe Wakacje z Tantrą 4-8 lipca 2012 roku

4-8 lipca 2012 zapraszamy na

ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ
PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW

4-dniowe spotkanie, którego celem będzie świętowanie i cieszenie się zmysłami w świadomy, kochający sposób przy użyciu metod, jakie oferuje Tantra.
Każdego dnia będziemy eksplorowac jeden zmysł. Przedpołudnia będzie poświęcone na praktykowanie Tantry, popołudnia natomiast będą czasem wolnym, który stworzy nam przestrzeń na cieszenie się pięknym otoczeniem i towarzystwem innych uczestników warsztatu. Będzie można spacerować w naturze, pływać w jeziorach, wymieniać się nawzajem masażem… lub robić cokolwiek innego, co sprawia ci radość….  W czasie wolnym będzie można także  wziąć także udział w bogatej ofercie III Festiwalu Integracji Ciała, Duszy i Umysłu poświęconego właśnie Zmysłom.

Wieczorami będziemy brali udział w różnych wzbogacających nas aktywnościach, w których będzie miejsce zarówno na zabawę, jak i rytuał. Będzie to czas pozwalający świętować zmysłowość i duchowość jako jedną organiczną całość.

Zajęcia prowadzi jedna z najbardziej znanych na świecie  nauczycielek tantry – Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda), partneruje jej Suta. Warsztat jest otwarty  dla singli, jak i dla par.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...