Planuj… i bogać się!

Wśród wielu wiosennych nowości w CzaroMarowej ofercie znalazła się książka „Planuj i bogać się„. Steve Grounds opowiada w niej o drodze, jaką musi przebyć każdy, kto chce odnieść sukces – o tym, czego należy się nauczyć i wprowadzić w życie, i czego trzeba doświadczyć. Są w niej wyjaśnione pewne kluczowe elementy kreowania bogactwa i uwalniania potencjału – zasady, które można stosować w każdej sytuacji.

„Twoje życie składa się z wielu ważnych elementów, bogactwo finansowe jest tylko jednym z nich. Twoje zdrowie, związki, zainteresowania, otoczenie, w jakim żyjesz, również tworzą wartość i cel życia. Bogactwo jest związane ze wszystkimi tymi rzeczami naraz. Jeśli przeważy któryś ze składników, inny na tym ucierpi. Na przykład możesz posiadać bogactwo finansowe, ale nie móc się nim cieszyć, ponieważ zdrowie Ci na to nie pozwala. Pustym zwycięstwem jest również sytuacja, w której stajesz się dość bogaty, aby podróżować po świecie, ale nie masz z kim dzielić tych przygód.

(…) Na co więc czekasz? Zacznij w swoim umyśle malować jak najbardziej przejrzysty obraz tego, jak będzie wyglądać Twoje życie, kiedy staniesz się bogaty„.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...