Oczyszczanie organizmu, w sam raz na wiosnę

Początek wiosny jest odpowiednim powodem, aby zadbać o swój organizm, zaczynając od podstawy: jego oczyszczenia. Na oczyszczanie organizmu zawsze jest odpowiedni moment, jednak odradzająca się przyroda, słońce, cieplejsze dni z pewnością dadzą większą motywację do zadbania o siebie! Natalia Rose w książce „Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” pokazuje kobietom, jak stopniowo zrezygnować z niezdrowego stylu życia i sprawić, by utrwalić w sobie nawyk zdrowego odżywiania.

Podejście autorki do zdrowego odżywiania polega na spożywaniu głównie surowych pokarmów i regularnym oczyszczaniu jelit ze zbędnego balastu, niezdrowych bakterii i drożdżaków. Na pozbywaniu się tych ostatnich kładzie szczególnie silny nacisk. Pierwszym krokiem w oczyszczaniu ciała jest właśnie niedostarczanie pożywienia grzybom Candida i szkodliwym bakteriom. Objawami ataku tych organizmów są min. problemy skórne jak trądzik, egzema czy łuszczyca oraz wzdęcia, nadwaga czy choćby wahania nastrojów.

Natalia Rose podała listę najczęściej pojawiających się efektów, które doświadczają jej klientki po stosowaniu jej programu oczyszczającego: „Szybka, utrzymująca się utrata wagi; eliminacja lub wyraźne zmniejszenie cellulitu; jędrna, napięta skóra twarzy; jędrne ciało; lepsze krążenie przyczyniające się do promiennego wyglądu; wyraźne zwiększenie poziomu energii w ciągu dnia; naturalne odczucie euforii; korzystne zmiany wzorców snu; zmniejszenie zmarszczek oraz worków pod oczami; mniejsze wahania nastroju; łagodniejsze cykle menstruacyjne„.

Osoby, które od razu chciałby stosować od razu mogą przejść do 30-dniowego programu oczyszczania. Jednak czytając zamieszczone w książce wcześniejsze informacje pomogą w zrozumieniu, po co i jakie korzyści osiągniesz z jego stosowania. Program obejmuje żywność pochodzenia zwierzęcego oraz żywność gotowaną, dzięki czemu jest przystępny dla każdej kobiety. Będziesz mogła sama zdecydować, czy chcesz ściśle postępować według wskazówek czy lekko je zmodyfikujesz. Dużo w nim zasadotwórczych, nawadniających organizm produktów.

Po omówieniu zasad diety oczyszczającej, autorka rozpisuje plan działania i zalecanych posiłków na każdy z 30 dni „Detoksu dla kobiet”. Zamieszcza też przepisy kulinarne na soki warzywne, sałatki, zupy i dania gotowane, które znalazły się w programie oczyszczającym.  A po tym, jak zmodyfikujesz swoją dietę, zacznij zauważać pojawiające się zmiany – efekty oczyszczania, uzdrawiającego też wszystkie obszary Twego życia!

Natalia Rose blisko od dziesięciu lat prowadzi prywatną praktykę na Manhattanie, gdzie udziela porad różnego rodzaju klientom, łącznie z aktorkami, modelkami i osobowościami telewizyjnymi, kobietami głównie w wieku od 23 do 52 lat. Jest również kierownikiem ds. odżywiania w Elizabeth Arden Spa oraz w salonach i spa Frederica Fekkai. Jej książki i filozofię życiową prezentowano w czołowych publikacjach prasowych, jest zapraszana do programów telewizyjnych i radiowych.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...