Druga część książki „Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa”

Część pierwsza książki „Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa. Prawdziwa Dobra Nowina” spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem Czytelników, dlatego z przyjemnością przedstawiamy część drugą książki: „Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa. Droga do Nieśmiertelności„.

Autor obu tytułów, Abo Polak, pomaga swoim Czytelnikom zrozumieć i odkryć na nowo istotę przekazu Jezusa. Jakie tajemnice skrywają Ewangelie? Dlaczego ich prawdziwe znaczenie zostało ukryte pod niezrozumiałą dla większości współczesnych ludzi symboliką i metaforyką? Jak pod tą zewnętrzną, fabularną warstwą odkryć przekaz – pojąć znaki, przesłanie, które ze sobą niosą? Czy każdy z nas może tego dokonać? Czy jesteśmy już na to gotowi?

Autor poświecił wiele lat na zebranie i spisanie istoty przekazu Ewangelii, w czym pomogły mu dogłębne studia źródeł z początków judaizmu, chrześcijaństwa i innych religii. Przytacza w książkach dowody na to, że wszystkie religie mają wspólny rdzeń, a różni je tylko nazewnictwo oraz sposób praktykowania, zgodnie z powiedzeniem: prawda jest jedna, ale mędrcy nazwali ją wieloma imionami.

„Nauki Jezusa w Ewangeliach zawierają sekretne przekazy dotyczące rozwoju duchowego ludzkości. Niestety, przez wieki zrozumienie nauk Jezusa, najdelikatniej mówiąc, uległo erozji. Przez to wielu ludzi odchodzi dziś od nauk Jezusa, a reszta żyje, jakby zapomniała o Jego przekazie i wskazaniach”.

Tajemne Nauki Jezusa” w prosty sposób odsłaniają przekaz duchowej mądrości płynący z nauk Jezusa i adresowane są nie tylko do chrześcijan, ale do każdego, kto poszukuje esencji duchowego życia.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...