Muzyka, która uskrzydla duszę

Z przyjemnością możemy Wam przedstawić płyty z utworami Shirlie Roden: najnowszą „Grateful” i „Endless Love”, które pojawiły się właśnie w naszej ofercie. Być może znacie Shirlie z naszych zapowiedzi warsztatów pracy z dźwiękiem i wyjazdów do Egiptu, gdzie Shirlie m.in. prowadzi medytacje wewnątrz Wielkiej Piramidy Cheopsa.

Najnowsza płyta Shirlie RodenGrateful” zawiera dwanaście relaksujących, a zarazem inspirujących duszę utworów. Od pierwszej piosenki „Share the Journey with Me” płyta została stworzona tak, by zabrać Cię w duchową i fizyczną podróż, poprzez delikatny „Heavenly Healing” i wizjonerski „I am the Way do afirmującego utworu „I Choose Life”. Inspirowany Piramidą Cheopsa utwór „Ra Maat Ka” szybko stał się ulubionym wszyskich, którzy go słyszeli. Na płycie znalazły się też dwie piosenki, które gościły w musicalach: „Inspired Me” i „He Brings Me Peace”. Tytułowy utwór „Grateful” został napisany po tym, jak Shirlie wraz z Indianami brała udział w Tańcu Ziemi na Słowenii jako podziękowanie dla Matki Ziemi.

„Także jako Polacy mieliśmy znaczący udział w powstaniu tej duchowej płyty. Powstanie jednego z utworów Ra Maat Ka związane jest z pierwszym pobytem Shirlie w Egipcie z polską grupą w 2009 r. Podczas medytacji w piramidzie Cheopsa słowa Ra Maat Ka po prostu przypłynęły do niej i zainspirowana swoimi przeżyciami napisała piosenkę właśnie o tym tytule. Później od naszej przewodniczki dowiedzieliśmy się, że Ra Maat Ka jest imieniem koronacyjnym królowej Hatszepsut a podczas wizyty w świątyni Karnak znaleźliśmy na obelisku kartusz z wpisanym Ra Maat Ka. Kolejny utwór Wizzard of the Will (Czarodziej Woli) został specjalnie napisany na egipski warsztat Toma de Winter „Wewnętrzny Alchemik”.” Agnieszka Jurko

Zapraszam do posłuchania próbek utworów na płycie – wystarczy w opisie „Graceful”  na stronie CzaryMary.pl wybrać konkretny utwór i włączyć odtwarzanie. Polecam szczególnie fenomenalny „Ra Maat Ka”, a być może Was również oczaruje.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...