Warsztat MERKABA w Egipcie 23-30 marca 2012

Zapraszamy na warsztat:

MERKABA wg Drunvalo Melchizedeka

medytacje w Piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE
zwiedzanie Kairu oraz Luksoru

prowadzi Tom de Winter  z Holandii

23 – 30 marca 2012 w Egipcie
Tom de WinterZapraszamy na ósmy medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Warsztat Merkaba (Kwiat Życia) prowadzi Tom de Winter z Holandii (www.linko.org), którego regularnie odwiedza Polskę od wielu lat. Oprócz udziału w warsztacie będziemy uczestniczyć w wycieczkach do Kairu, Gizy – prywatne dwugodzinne zwiedzanie i medytacje w Wielkiej Piramidzie CHEOPSA i bezpośrednio przy SFINKSIE, do Luksoru oraz do uzdrowiciela Adela El Atara.
Wyjazd obejmuje warsztat, zwiedzanie Egiptu oraz już tradycyjnie medytacje w Piramidzie Cheopsa. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty, które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty króla. Tom de Winter poprowadzi medytacje w 3 Komnatach. Warsztaty i medytacje są tłumaczone z języka angielskiego na polski.
Podczas naszego ostatniego wyjazdu (Misja Życiowa 17-27.11.11) jedna z uczestniczek Maria G. zmierzyła wahadłem poziom energii mierzony wg skali Bovisa w miejscach mocy i wyniki okazały się niesamowite.
1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...