30 listopada 2011r. Dniem Darmowej Dostawy w CzaryMary.pl!

W środę 30 listopada 2011 zapraszamy na Dzień Darmowej Dostawy! Sklep CzaryMary.pl po raz drugi ma przyjemność uczestniczyć w tej akcji. W Dniu Darmowej Dostawy niezależnie od wartości zamówienia, sposobu płatności czy metody wysyłki, za koszty dostawy w naszym sklepie zapłacisz 0 zł.

Złożone 30 listopada zamówienia wysyłamy ZA DARMO!

Zamówienia złożone między godziną 00:01 a 23:59 w środę 30.11.2011 nie będą miały doliczonej opłaty za przesyłkę.

Na 30 listopada przygotowaliśmy również dodatkowe gratisy i rabaty!

– Podczas składania zamówienia możesz wybierać i korzystać z dodatkowych rabatów na ponad 50 produktów.

Spodziewaj się sympatycznego gratisużabki przyciągającej bogactwo, która wskoczy do Twojego zamówienia, kiedy jego wartość osiągnie 50 zł.

– Dodatkowo gdy wartość zamówienia wyniesie 120 zł, otrzymasz także książkę „Nauka jak zostać bogatym” przedstawiającą prawa, których stosowanie może sprawić, że KAŻDY może w krótkim czasie stać się BOGATY.

Jeśli zaś skorzystasz z szybkich płatności lub przedpłaty wartości zamówienia na konto, otrzymasz 10 zł na kolejne zakupy w naszym sklepie, które przekroczą 100 zł.

Dzień Darmowej Dostawy jest wspaniałą okazją do zaplanowania
i zakupu Gwiazdkowych prezentów!

Zamawiając 30 listopada nie płacisz za koszt dostawy zamówienia i masz pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie na czas. Jeśli szukasz pomysłów na magiczne prezenty, pomożemy Ci w ich wyborze!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...