Nowa książka – Odważne Dusze

22 października obyła się premiera najnowszej książki Roberta Schwartza wydanej pod szyldem wydawnictwa Illuminatio – Odważne Dusze. To piękna i uzdrawiająca opowieść, która sprawia, że zmieniamy nasze podejście do tego, co nas spotyka w życiu.

Książka Odważne dusze – co w niej znajdziemy?

Nie ma chyba takiej osoby, która nie zastanawiałaby się, dlaczego właśnie ją to spotyka, dlaczego właśnie tak się dzieje. Takie pytania zadajemy sobie zwłaszcza, kiedy na naszej drodze stają trudne wyzwania, którym nie zawsze możemy sprostać z łatwością.

Odważne Dusze pokazują nam, że to co nas spotyka nie ma na celu pognębienia nas i zniszczenia nam życia. Może się przecież okazać, że to właśnie my wybraliśmy takie doświadczenia po to, aby się wzbogacić duchowo i przerobić określone lekcje. Tym samym dochodzimy do tego, że życie ludzkie to ciągła wędrówka i poszukiwanie nowych dróg. Bohaterowie książki pokazują nam, że nie ma rzeczy ostatecznych w tym sensie, że nawet najgorsze zdarzenie nie kończy cyklu życia duszy. Zawsze jesteśmy w drodze, zawsze możemy mieć nadzieję i zawsze mamy czas, aby zrozumieć sens tego, co się nam przytrafia.

Jak się okazuje, wielu z nas intuicyjnie wyczuwa, że planowanie przedurodzeniowe jest wpisane w nasze życie i za jego pomocą projektujemy najważniejsze wydarzenia, które nas spotykają.

Kolejne strony Odważnych Dusz odkrywają przed nami inne wymiary miłości, współczucia, a także smutku i śmierci. Ukoronowaniem tej wędrówki jest znalezienie miłości do siebie samego jako pięknej, wielowymiarowej istoty.

Książki Roberta Schwartza

Robert Schwartz to znakomity autor, który w pełni zrozumiał istotę duszy i jej wędrówki po naszym świecie. Swoją wiedzę przekazuje za pośrednictwem swoich książek, po które powinna sięgnąć obowiązkowo każda osoba chcąca zrozumieć, dlaczego w naszym życiu dzieją się takie, a nie inne rzeczy.

Książki tego autora to duchowe przewodniki, które w zrozumiały sposób wyjaśnią nam, że wszystkie życiowe trudności mają nas stymulować do wewnętrznego rozwoju, a dusza planuje swoją wędrówkę jeszcze przed narodzinami cielesnej formy człowieka. Robi to tak, aby w trakcie swojego życia czerpać jak najwięcej doświadczeń – tak, aby jej wędrówka była jak najbardziej kompletna.

Pierwsza książka Roberta Schwartza - okładka

⇨ Zobacz Odważne dusze na CzaryMary.pl

 

Sprawdź też kolejną książkę Schwartza, będącą kontynuacją Odważnych dusz.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zgłębić tematykę duszy ludzkiej, koniecznie zapoznaj się także z książką o duszach nienarodzonych dzieci – Dziecięce dusze oraz zbiorem relacji z życia dusz w poprzednich wcieleniach.

Christine Nightingale - Dziecięce dusze - okładka książki

Michael Newton spisał relacje z poprzednich wcieleń pacjentów

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...