HUNA – Starożytny Hawajski SEKRET

Huna ? to starożytna tradycja z Hawajów, której o statecznym celem zdobycie umiejętności realizowania marzeń.

?Huna? ? to także tytuł najnowszej książki Serge Kahili Kinga ? niekwestowanego au torytetu w tej dziedzinie –  która jest podsumowaniem 30 lat praktyki Huny wobec wyzwań jakie stawia nam wszystkim życie w obecnym czasie.

Z okazji premiery tej książki 25 września 2009 roku Serge Kahili King zawita do Polski. W Warszawie poprowadzi 3 godzinny wykład z warsztatem pt.: ?Ćwiczenia energetyzujące?.

Huna Serge Kahili King

Huna Serge Kahili King

?HUNA ? Starożytny Hawajski Sekret ? Praktyka w XXI wieku? – Serge Kahili Kinga to wartościowy przewodnik po tym, jak wykorzystać pradawną hawajską wiedzę we współczesnych czasach. Mądrość zamknięta w siedmiu zasadach HUNY wyznacza szlak do poznania całkiem nowych sposobów na realizację swych pragnień i marzeń.  Karty tej książki odkrywają potęgę wiary i osobistej mocy, którą każdy z nas dysponuje.

Ludzie najczęściej zmieniają się za sprawą innych ludzi lub zdarzeń, które na nich wpływają. Dzięki  HUNIE dowiesz się jak zmienić siebie tak, aby to zdarzenia zmieniały się wedle Twojej woli.

Gdy tylko poznasz wszystkie zasady HUNY i odniesiesz je do własnego życia, stwierdzisz, że są one jak najbardziej w zgodzie z Tobą. Dzięki temu możesz osiągnąć zrozumienie istoty życia i nauczyć się czerpać z niego niekończącą się radość.

?Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o hunie, zastanawiasz się nad rozwojem osobistym, czy chcesz poprawić jakość swojego życia, to masz przed sobą niesamowitą okazję. To, co skuteczne w starożytnej wiedzy tajemnej i całkiem współczesnej  psychologii jest teraz na wyciągnięcie ręki, gotowe wspomóc Cię w czynieniu naszego świata lepszym miejscem?. – Piotr Jaczewski (trener huny)

Zapraszam do przeczytania  obszernego fragmentu tej książki ? do pobrania na stronie www.huna-huna.pl Tam też jest więcej informacji o książce i autorze.
Książka jest już do kupienia na www.CzaryMary.pl (wysyłka od 28.09).

SPOTKAJ SIĘ  z Serge Kahili Kingiem w Warszawie 25 września.

ĆWICZENIA ENERGETYZUJĄCE – Serge King pokaże techniki z Huny mające na celu podniesienie poziomu energii, od której zależy nasze sampoczucie, chęć życia, radość. Żyjemy w świecie, który non stop wyssa z nas energię, więc  umiejętności doenergetyzowania się są bardzo przydatne.

To też wyjątkowa okazja do poznania prawdziwego Kahuny ? szamana Serge Kahili Kinga, który podobno jest niesamowitą osobą. Tak twierdzą osoby, które miały przyjemność uczenia się od niego.

Po wykładzie Serge będzie podpisywał książkę HUNA, która będzie do nabycia na spotkaniu.

25 września 2009 roku, godz. 18.00 ? 21.00

CENTRUM KONFERENCYJNO-KONGRESOWE

ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Sala A-401

Dojazd autobusem nr 119 z Dworca Centralnego

(przystanek na przeciw Hard Rock Cafe – Złote Tarasy)

Promocyjna cena: tylko 30 złotych

Bilety można zarezerwować przelewając 30 zł na kontoCzaryMary.pl
24 1140 2004 0000 3502 4234 6329

Odbiór biletów od 17:30 w dniu imprezy.

Bilety można również zakupić bezpośrednio w Galerii Czwartego Wymiaru ul.Twarda 7, Warszawa.

Jeśli wystarczy miejsc, bilety będziemy sprzedawali bezpośrednio przed wykładem.

Więcej informacji o książce i spotkaniu na www.huna-huna.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...