JAK żyć długo i zdrowo?

Żyj długo i zdrowo

.

Zdrowie – dla każdego z nas jest wielką wartością, lecz ten fakt odkrywamy zwykle wtedy, gdy zdrowie zaczyna podupadać. Medycyna świata zachodniego jest bardzo rozwinięta – dużo bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – a jednak na całym świecie choruje tak wiele ludzi, jak nigdy dotąd.

Uczciwi lekarze medycyny konwencjonalnej oraz lekarze medycyny alternatywnej podkreślają, że zdrowie zaczyna się od oczyszczonego organizmu (oraz od uczucia absolutnego szczęścia – ale o tym za chwilę).

Może się wydawać, iż zachowanie czystego organizmu graniczy z cudem – wystarczy uświadomić sobie ilość „chemii” dodawanej do jedzenia, stopień zanieczyszczenia środowiska, siedzący tryb życia, przetworzoną żywność, która „zdobi” sklepowe półki, stres i inne negatywne emocje, którymi „karmimy” siebie na co dzień… ech… – tę listę można niestety wydłużać. Jednak nawet w tak „zwariowanych” czasach i środowisku można cieszyć się życiem w pełni zdrowia i szczęścia. W jaki sposób? Odpowiedź znajdą Państwo w cennych książkach naszych autorytetów z dziedziny zdrowia:

Człowiek – sól ziemi

.

Człowiek-sól ziemi, Nadieżda Siemionowa

Człowiek – sól ziemi – czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o czystym organizmie, co nieco o jedzeniu, które staje się lekarstwem, przykładowe menu „Szkoły zdrowia”, jaka może być rola sauny oraz 13 lekcji zdrowia Nadieżdy Siemionowej… czytaj więcej

Powyższa książka, „Człowiek – sól ziemi” to nowo wydana w Polsce książka Nadieżdy Siemionowej, znawczyni tematu pasożytów w ludzkim organizmie. Tak, wiem, na pewno temat nie jest przyjemny… Cała wiedza Nadieżdy pochodzi z doświadczenia i chęci pozbycia się „niechcianych lokatorów” raz na zawsze.

Jak się okazuje problem pasożytów nie dotyczy krajów trzeciego świata. To temat, o którym dopiero niedawno zaczęło się głośno mówić – niewielu lekarzy uczciwe przyznaje, że sekcje zwłok lub operacje wykonywane przez nich samych lub kolegów po fachu wykazują, że w ludzkich ciałach zadomowiły się pasożyty. Zdecydowanie wygodniej utrzymać ludzi w nieświadomości tego, co naprawdę może im dolegać, lecz ta wiedza wcale nie musi być tajemna! Więcej w książce znawczyni tego tematu Nadieżdy Siemionowej „Szkoła zdrowia”. KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ „SZKOŁĘ ZDROWIA”

Jak żyć długo i zdrowo?

.

Jak żyć długo i zdrowo, Tombak Michał

znana w Polsce i na świecie postać z dziedziny medycyny alternatywnej. W proponowanej książce podaje proste sposoby (oparte głównie na mądrości ludowej) jak oczyścić organizm (krok po kroku opis oczyszczania najważniejszych narządów i układów) i jak żyć zdrowym życiem… czytaj więcej

A oto nasze sklepowe amulety na zdrowie:

.

Amulet zdrowia

Chroni zdrowie swego właściciela, w przypadku choroby przyspiesza powrót do zdrowia, łagodzi dolegliwości przewlekłe. Naładowuje organizm energią życiową, poprawia pracę układu odpornościowego, podnosi witalność i siły… czytaj więcej

Runa Uruz

Przynosi swemu właścicielowi moc, zdrowie, nieograniczony potencjał i możliwości, siła przetrwania… czytaj więcej

.

Krzyż harmonijnego życia

Harmonizuje energię życiową na poziomie idealnego zdrowia, lecz to nie jest jedyne jego działanie!… czytaj więcej

.

Prawdziwy sekret zdrowia

.

Jest jeszcze jeden czynnik, który odżywia nasze ciało, sprawiając, że jest giętkie, zdrowe i piękne. Jest to po prostu SZCZĘŚCIE. Człowiek, który NAPRAWDĘ jest szczęśliwy choruje dużo rzadziej, a Życie podsyła jeszcze więcej okazji, do tego, by BYĆ SZCZĘŚLIWYM i swym szczęściem dzielić się z innymi. A więc…

żyj długo, zdrowo i szczęśliwie

Z życzeniami szczęścia,

Magdalena Mojsik z zespołem CzaryMary.pl

PS. Dla wszystkich z Państwa, którzy chcieliby wspomóc proces uzdrawiania niecodziennymi metodami, proponujemy litoterapię, czyli uzdrawianie mocą kamieni. Litoterapia była już znana i stosowana w czasach starożytnych. Sprawdź, przy jakich dolegliwościach można zastosować dany kamień.

PS 2 Proszę pamiętać, że każdy kamień należy oczyścić przed użyciem. Więcej o kamieniach i ich zastosowaniu m.in. w książce „Uzdrawiająca moc kamieni”

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...