Twoja Droga Życiowa zapisana jest w liczbach

Nie od dziś ludzie są zafascynowani odkrywaniem przyszłości i możliwości życiowych. Niegdyś ta wiedza była pilnie strzeżona, a dostęp do niej mieli zaledwie nieliczni. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej – obecnie jest mnóstwo publikacji, kursów, nauczycieli. Lecz w związku z tym mogą pojawić się wątpliwości – jak wybrać to, co jest naprawdę wartościowe?

Jedną z ciekawszych, stareńkich i dość popularnych dziedzin odczytywania charakteru i losu człowieka jest numerologia lub cyfrologia będąca sumeryjską odmianą numerologii.

Przychodząc na ten świat każdy z nas został wyposażony w 'pakiet’ talentów, możliwości, określonych cech osobowości, lecz także i predyspozycji do określonych chorób, a klucze do ich odczytania znajdują się w naszej dacie urodzenia oraz imieniu i nazwisku.

Sumeryjskie Układy Cyfrowe, Natura Człowieka

Sumeryjskie układy cyfrowe

Książka ta jest owocem pasji życiowej autora i 9 lat analiz mnóstwa układów cyfrowych. Aleksander Vadim krok po kroku wprowadza w tajniki dawnej wiedzy Sumerów. Ukazuje nam klucz do odkrycia talentów, charakterystycznych cech osobowości, predyspozycji zawodowych, możliwych chorób.


Jeśli chciałbyś już teraz poznać swój ogólny numerologiczny rys osobowościowy, zapraszamy serdecznie do wykonania darmowej analizy numerologicznej – www.Portret-Numerologiczny.pl Oprócz opisu otrzymasz GRATIS Krótki Raport o Numerologii dzięki któremu poznasz podstawy numerologii i nauczysz się jak samodzielnie wyliczać liczbę Drogi Życia. Analiza jest dostępna również w wersji rozszerzonej, za jedyne 9,99 zł!

numerologiaWszystkie portrety numerologiczne powstają we współpracy z naszym CzaroMarowym numerologiem Izis. Jej fascynacja tą niezwykłą dziedziną zrodziła się w prawdziwą pasję życiową trwającą już 10 lat. 10 lat doświadczeń i wiedzy! Numerolog Izis przygotowuje dla naszych klientów Osobiste Portrety Numerologiczne. Jest to ponad 20 stronnicowy szczegółowy opis osobowości – Jakie jest Twoje powołanie? Z czym możesz mieć trudności? W jakiej dziedzinie najlepiej się sprawdzisz? Jak wyglądają Twoje relacje z samym sobą i z innymi? Jakie możliwości przynosi Tobie obecny czas numerologiczny? To tylko początek pytań, na które odpowiada Osobisty Portret Numerologiczny.

Kliknij tutaj aby zobaczyć Osobisty Portret Numerologiczny.

Poznaj opinię osób, które już otrzymały Portrety

Dla wszystkich zainteresowanych magią liczb polecamy parę ciekawych książek dotyczących numerologii:

Język liczb, Galdys Lobos Numerologia czasu teraźniejszego, Czarmińska Natasza Tajemnice numerologii, Emma Lange
Język liczb Numerologia czasu teraźniejszego Tajemnice numerologii

Dla pasjonatów numerologii, i tych początkujących i tych trochę zaawansowanych, mamy dobrą wiadomość – w naszej ofercie pojawił się Korespondencyjny Kurs Numerologiczny, prowadzony przez numerolog Izis. Korespondencyjny Kurs Numerologiczny oferuje 10 lekcji przerabianych pod okiem nauczyciela – Izis.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...