Horoskop na MARZEC 2009

Horoskop na Marzec (1.03 – 31.02.2009r.)

BARAN
To miesiąc, w którym będziesz mieć wiele spraw do przemyślenia. Pamiętaj jednak o tym, by nie zatracić się w natłoku myśli. Postaraj się uporządkować myśli, oddzielić sprawy istotne, od tych mało ważnych, lub takich, które już tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia. Jesteś gotowy do podjęcia pewnych, istotnych dla Ciebie decyzji. Uważnie szukaj dla siebie różnych możliwości. Może się bowiem okazać, że pozornie zamknięte „drzwi” wystarczy tylko otworzyć.
BYK
Masz szansę wszystko zharmonizować, zarówno wewnątrz siebie, jak i na zewnątrz. Sprawy i zdarzenia zwolnią teraz nieco swój bieg, dzięki czemu będziesz mógł oddać się autoanalizie. Może pojawić się jakaś kwestia moralna do przeanalizowania. Pamiętaj, że wszystkie zdarzenia mające miejsce w życiu mają jakiś cel, czemuś służą, postaraj się dowiedzieć, co oznaczają dla Ciebie. Każdy jest również odpowiedzialny za decyzje i działania, jakie podejmuje.
BLIŹNIĘTA
Masz szansę poznać kogoś, kto może stać się dla Ciebie kimś więcej, niż tylko przyjacielem. Pojawi się również wiele okazji do świętowania, radości i zabawy. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz. Będziesz miał również okazję do głębokiego i szczerego odczuwania emocji i uczuć. Obserwuj zatem uważnie samego siebie i otaczającą Cię rzeczywistość. Nawet najdrobniejsza rzecz, czy element, może bowiem okazać się niezwykle ważny.
RAK
Może pojawić się w Tobie uczucie pustki i samotności duchowej. To dobry czas do głębszych przemyśleń i zastanowienia się nad samym sobą i swoim życiem. Możesz również zwrócić się do swojego wnętrza, by znaleźć tam odpowiedzi na dręczące Cię do tej pory pytania. Pewne rzeczy będziesz mogił zacząć od nowa, z nową siłą. Pojawi się także wiele okazji do zabawy i świętowania.
LEW
Ten miesiąc to dla Ciebie doskonały czas na wsłuchanie się w wewnętrzny głos w głos Intuicji. Jeśli do tej pory poszukiwałeś odpowiedzi, masz szansę odnaleźć je w swoim wnętrzu. Twoja intuicja ma dla Ciebie wiele wskazówek. Postaraj się znaleźć nieco czasu na wewnętrzny dialog. Będziesz mógł zobaczyć pewne schematy nadal rządzące Twoim życiem, będziesz miał dość siły, by z nimi zerwać. Postaraj się wyrównać czas pracy z czasem odpoczynku.
PANNA
Obudzi się w Tobie kreatywność. Swoje pomysły będziesz mogił realizować bez przeszkód. Będzie to dla Ciebie niezwykle intensywny czas. Postaraj się więc znaleźć również trochę czasu na odpoczynek i wyciszenie. Zregeneruj swoje siły, by nic nie zakłócało Twojego potencjału tworzenia. Odniesiesz sukces. Nie ważne, czy będzie on mały, czy wielki, doceń go i ciesz się życiem, każda jego chwila jest bowiem niezwykle istotna.
WAGA
Może pojawić się żal związany z pewnymi wydarzeniami z przeszłości. Postaraj się dotrzeć do jego źródła, zobacz, co jest jego przyczyną a co skutkiem, to powinno okazać się dla Ciebie niezwykle pomocne. Pamiętaj, że wszystko ma swój sens i cel. To również dobry czas na to, byś zaczął postrzegać siebie i innych w prawdzie, a nie przez pryzmat projekcji. Może pojawić się ktoś, komu przyda się Twoje wsparcie.
SKORPION
Masz szansę znaleźć ostatni element pewnej układanki Twojego życia i złożyć ją w całość. Pozwoli Ci to zamknąć pewien etap, który od dawna chciałeś mieć za sobą. Będziesz mógł uzdrowić swoje wnętrze, jak również kontakty z innymi. Pamiętaj, że Twój dobrostan leży w Twoich rękach. Nie odrzucaj pomocy, jeśli takowa się pojawi, przyjmowanie jest równie ważne, jak dawanie.
STRZELEC
Opadnie zasłona iluzji, co pozwoli Ci spojrzeć na swoje życie i otaczającą Cię rzeczywistość w pełnej prawdzie. Może to wywołać wiele emocji, pamiętaj jednak, że prawda jest lepsza od iluzji, z resztą iluzja kiedyś przeminie. Mogą powrócić pewne sprawy, których jeszcze nie przepracowałeś. Będzie to dobry moment, by raz na zawsze je zakończyć. Przyda się uważność, jak i rozwiązywanie spraw, w miarę możliwości, na bieżąco.
KOZIOROŻEC
Ten miesiąc będzie dla Ciebie początkiem nowego etapu. Wiele rzeczy będziesz mógł zacząć od nowa. To wspaniała okazja do napisania zupełnie nowego rozdziału w Twoim życiu. Na drodze Twojego życia pojawi się osoba, która stanie się Twoim przyjacielem, a Wasza przyjaźń będzie miała solidne podstawy. Wiele spraw uda Ci się doprowadzić do końca. Możesz stać się Mistrzem, nie zapominaj jednak o tym, by nadal być sobą.
WODNIK
Uda Ci się załatwić wszelkie sprawy, nawet te, które do tej pory wydawały Ci się niezwykle trudne, czy wręcz nie możliwe do realizacji, będziesz miał w sobie bowiem dość odwagi, by stawić im czoła. Pojawi się szereg nowych możliwości, posłuchaj głosu Intuicji, by dokonać właściwego wyboru. Możesz wykorzystać swój wewnętrzny potencjał. Pomoże Ci to w realizacji pewnych przedsięwzięć.
RYBY
Nie odkładaj niczego na później, teraz jest bowiem idealny czas, taka okazji może się już więcej nie powtórzyć. Wszystko ma bowiem swój czas i miejsce. Postaraj się zmniejszyć nieco kontrolę. Zbyt silna kontrola, może bowiem doprowadzić do sytuacji, że stracisz kontrolę zupełnie. Nie oznacza to, żebyś przestał w ogóle kontrolować, ale postaraj się robić to z właściwym umiarem. Pojawi się również okazja do spełnienia jednego z Twoich marzeń.

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka – Ana Moonlight

kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...