Proś a będzie Ci dane – Sekret Prawa Przyciągania

Z wielką przyjemnością piszę tą wiadomość, gdyż chcę poinformować o bardzo wyjątkowej książce, na której publikację czekałem z wielką niecierpliwością od wielu miesięcy. Jest to „Proś a będzie Ci dane” Esther i Jerry Hicksów, będącą pierwszą częścią Nauk Abrahama.

Ciekawe obszerne fragmenty tej książki można pobrać ze tej strony, do czego szczerze zachęcam.

Hicksowie nie są w Polsce jeszcze bardzo znani (choć jestem pewien, że po publikacji ich książek się to zmieni), jednak w USA od 1988 roku dzielą się Naukami Abrahama dotyczącymi przede wszystkim Prawa Przyciągania. Nauki te miały ogromny wpływ na wiele tysięcy osób. Wyrazy uznania dla nauk Abrahama i książki Proś a Będzie Ci od takich autorytetów jak Neal Donald Walsh, Louise Hay, Dr John Gray, Wayne W. Dyer i inni znaleźć można we fragmencie książki udostępnionym do pobrania.

Osoby które widziały film Sekret być może przypominają sobie sympatyczną kobietę, mówiącą spokojnym głosem na tle kosmosu…to właśnie była Esther Hicks, przekazująca wiedzę od Abrahama. (jednak jej wypowiedzi nie znajdziecie już w książce Sekret ? to długa historia).

To właśnie Sekret zainspirował mnie do zainteresowania się Hicksami, posłuchałem wielu nagrań (po angielsku) i obejrzałem wiele filmów z nimi (dostępnych choćby na youtube). Głębia i mądrość przekazów zafascynowała mnie i w pełni zgadzam się z wypowiedzią pewnego nastolatka, który po zadaniu kilku pytań Abrahamowi powiedział: „Na początku nie wierzyłem, że Esther rzeczywiście dokonuje przekazu od Abrahama. Wysłuchałem jednak odpowiedzi, które zostały nagrane na taśmę. Wiem, że Abraham jest rzeczywistością. W wypowiedziach bowiem nie było żadnego osądzania. Żadna osoba nie może być tak mądra, uczciwa i wolna od osądzania”

Przyszła chyba pora, żeby udzielić odpowiedzi na pytanie, które zapewne pojawiło się już wcześniej w głowie: Kim jest Abraham?

Abraham jest duchowym przewodnikiem Esther, z którym nauczyła się ona w pełni komunikować. Podobnie jak w przypadku Plejadian Barbary Marciniak, Abraham nie jest pojedynczą osobą, lecz Świadomością Zbiorową, dlatego Esther mówi o nich zawsze w liczbie mnogiej. Choć wydaje się to niesamowite i niemożliwe, Abraham potrafią przemawiać głosem Esther i na żywo odpowiadać na zadawane pytania. Na początku pierwszym pytającym był mąż Esther ? Jerry, jednak obecnie podróżują oni po całym świecie dając możliwość innym ludziom na uzyskanie odpowiedzi od Abrahama.

O czym jest „Proś a będzie Ci dane?” Oddajmy głos wydawcy:

Jest to podręcznik spełniania marzeń i pragnień. Nie jest to jednak książka z gotową receptą ? jest to książka dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju, książka dla osób chcących od życia coś więcej. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem.

Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia – otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej ? Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczasz w swoim życiu.

Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane…

Czego sobie i Tobie życzę! Jeszcze raz zachęcam do lektury tej książki ? można już ją zamawiać u nas w www.CzaryMary.pl, gdzie udostępniliśmy również dwa obszerne fragmenty książki do pobrania. To jedna z tych książek, którą każdy powinien przeczytać, a raczej przestudiować.

Proś a będzie Ci dane, to również doskonała lektura w oczekiwaniu na Plejadian Barbary Marciniak, gdyż Ścieżka Mocy ukaże się w pierwszym tygodniu września. Plejadianie, podobnie jak Abraham uczą, że myśl tworzy rzeczywistość i zachęcają do tworzenia najlepszej z możliwej jej wersji teraźniejszości i przyszłości.

Życząc inspirującej i ciekawej lektury pozdrawiam

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl
www.PrawoPrzyciagania.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...