Pasja życia

„Jest wulkanem pozytywnej, radosnej energii, którą czuje się w każdym wypowiedzianym czy pisanym przez nią zdaniu” – tymi słowami określona została dr Bożena Figarska na obwolucie swej książki „Żyj z pasją. Inspiracja do nadzwyczajnego życia”.

„W każdym miejscu swojego życia możesz znaleźć radość. Postanów cieszyć się z rzeczy małych i codziennych. Sam fakt, że przespałeś spokojną noc w kraju bez wojny, jest powodem, aby co rano być wdzięcznym losowi. Masz pracę, nie głodujesz, masz swoje mieszkanie i pewnie jeszcze wiele, wiele innych dóbr. Skoncentruj swoją uwagę na tym, co już posiadasz, doceniaj to, a z pewnością wzbudzisz w sobie cudowne emocje i kolejne bogactwa zaczną przybywać do Ciebie z łatwością. Uczucie wdzięczności puszcza w koło ruch fortuny.”

Pasja życia i pragnienie ukazania jej innym ludziom, wszystkim, którzy są tylko skłonni na jej poznanie, przebija się w treści tej książki. Słowa pozostały, praca, która dawała radość i satysfakcję, przyniosła i będzie przynosić, to pewne, sukcesy i pozytywne zmiany w wielu sercach.

„Może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak ważne jest, z kim spędzasz swój drogocenny czas. Wszystko w życiu się odnawia, ale nie czas. Raz stracony, nigdy już nie wróci. Nigdy już nie będziesz miał szansy porozmawiać ze swoim maleńkim trzyletnim dzieckiem, bo jutro już będzie starsze. Jeśli dzisiaj nie okażesz komuś swojej miłości, jutro już możesz nie mieć okazji, bo ludzie tak szybko odchodzą. Zadbaj więc o to, aby wokół Ciebie byli ludzie kochani, życzliwi, pozytywnie myślący, dynamiczni i spontaniczni. Nie muszą być tak zwani „ważni” i „na stanowiskach”.”

To tylko maleńkie przykłady ważnych spraw, które czasem nie doceniamy w swoim życiu, poruszone w tej książce, dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się z nimi spotkać.
Z całego serca życzę nam wszystkim pełnego pasji życia.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...