Gwiazda Arcygamy

Gwiazda Arcygamy jest starym symbolem chrześcijańskim. To gwiazda o dwunastu ramionach, w środku której znajduje się równoramienny krzyż. Jej właściwości jako potężnego talizmanu opisał Andriej Lewszynow, a widząc w niej siłę przyciągającą pomyślność, nadał tytuł książce bardzo dosłowny: „Ta książka przyniesie ci sukces„. Opisał w niej cudowne właściwości i różne zastosowania Gwiazdy Arcygamy. Jest ona symbolem, który podłącza człowieka do źródła Boskiej Energii. Odnawia świadomość jedności i połączenia z Wszechświatem i wprowadza do życia harmonię. Autor opisuje przypadki uzdrowień duszy i ciała, przyciągnięcia pomyślności, materialnego dobrobytu i szczęścia, które zdarzyły się posiadaczom owej Gwiazdki. Już sam jej wizerunek oddziałuje na otoczenie. Jako osobisty talizman może być przyczyną niewiarygodnych wręcz zmian w życiu. Autor opisał metody gromadzenia energii, usuwania stresu, korekcji wzroku, sposobów uzdrawiania nawet na odległość przy użyciu fotografii. W książce zamieścił też „Pocztówkę Sukcesu”, która poprzez Gwiazdę Arcygamy ma pomóc w realizacji marzeń.
Czytając o tak wspaniałych właściwościach tego talizmanu aż trudno nie wypróbować jego oddziaływania na sobie i najbliższych. Bo przecież jeżeli coś tak cudownie pomaga, czemu mamy zachować to tylko dla siebie?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...