Lektury z mojego seminarium

Książka Louise L. Hay, z której pochodzi cytat z notatki „O samoakceptacji”, jest jedną z dwóch książek, które pokazał mi mój nauczyciel w Reiki na moim pierwszym seminarium. Rozmawialiśmy wtedy na temat powstawania chorób w naszym ciele fizycznym, o tym, jak nasze ciało jest odbiciem lustrzanym naszych myśli i przekonań. Właśnie w tej książce ( a także w „Ulecz swoje ciało” tej samej autorki) znalazł się obszerny rozdział o najczęściej spotykanych chorobach i wyjaśnienie, w jaki sposób je sami tworzymy. Jest to wspaniała pomoc w poszukiwaniu przyczyn choroby. Podobno przyczyny psychiczne ich powstawania wg osób zajmujących się alternatywnymi metodami leczenia sprawdzają się w ponad 90% przypadków!
Drugą książką, na którą patrzyłam z zachwytem, był podręcznik Barbary Ann Brennan „Dłonie pełne światła”. Jego nakład w tym okresie został już wyczerpany i dużo czasu zajęło mi odszukanie go i zrobienie kopii. W tamtym roku jednak udało mi się kupić swój własny egzemplarz … Niesamowita pozycja :)

Jak Wam się podoba nowy wygląd stronki? :D

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...