Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4
Galeria okno

Waleczna królowa. Królowa. Tom 4

Autor: Emily R. King
Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 384
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Waleczna królowa. Królowa. Tom 4

20.94

Ilość
Dodaj do schowka najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł

W ostatnim tomie serii Królowa bojownicza Kalinda będzie musiała zaryzykować wszystko.

Kalinda zaprowadziła pokój w Imperium Tarachandu, przynajmniej chwilowo. Bhutowie już nie muszą ukrywać swoich mocy. Wszystkich rebeliantów wypędzono, a książę Ashwin szykuje się do objęcia tronu radży.

Deven pozostaje uwięziony w Otchłani, chociaż co noc znajduje wśród cieni drogę do Kalindy. Dotąd los był mu łaskawy – przetrwał w podziemnym świecie dłużej niż inni śmiertelnicy. Kiedy pewnej nocy nie przychodzi do swej ukochanej, Kalinda wie, że szczęście przestało mu sprzyjać.

Zrobi wszystko, aby ocalić swego wybranka, nawet jeśli będzie musiała przekonać jednego z bogów, aby został jej przewodnikiem po Otchłani. Uwolnienie śmiertelnika z królestwa cieni wydaje się niewykonalne, lecz Kalinda nie cofnie się przed niczym.


Pobierz darmowy fragment:

Polecane z tym produktem

Autor nie wzywa mężczyzn, by przychodzili do kościoła, ale wzywa Kościół, aby wyszedł w ich kierunku. Wielokrotnie podkreśla, że życie człowieka religijnego jest bojowaniem. Już Chrystus zapowiadał:...
Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu! W świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn jedna kobieta położy kres krwawej tradycji. Kalinda jako niemowlę została porzucona przez...
Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezwykłą moc władania ogniem. Jako setna wybranka radży Tarka musiała zmierzyć się z jego pozostałymi żonami i...
Recenzje książki Waleczna królowa. Królowa. Tom 4 - przeczytaj opinie klientów:

Szczegóły książki Waleczna królowa. Królowa. Tom 4
  • Autor: Emily R. King
  • Wydawnictwo Young
  • Seria Setna królowa
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 384
  • Format: 13,5x20,5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788366611245
  • Język: polski
  • Podtytuł: Królowa. Tom 4
  • Oryginalny tytuł: The Warrior Queen
  • Tłumacz: Ryszard Oślizło
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788366611245
  • EAN: 9788366611245
  • Wymiary: 13.5x20.5cm
Podobne produkty
Ognista królowa. Królowa. Tom 2 Ognista królowa. Królowa. Tom 2

Cena: 24.43 zł
Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezw...
Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3 Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3

Cena: 24.43 zł
Trzeci tom magicznej serii, w którym władczyni ognia musi zmierzyć się z demonem lodu Wale...
Setna królowa. Królowa. Tom 1 Setna królowa. Królowa. Tom 1

Cena: 24.43 zł
Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu! W świecie rządzonym przez br...
Królowa oszczędzania Królowa oszczędzania

Cena: 24.43 zł
Czy da się wytrzymać rok bez zakupów? Oto niesamowita historia pewnego eksperymentu. Jeżel...
Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2 Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2

Cena: 22.14 zł
Nowe pokręcone perypetie bohaterki książki o współczesnym kopciuszku „Brzydsza siost...
Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa

Cena: 47.41 zł
Mary McGrory to dziennikarka, która za relację z afery Watergate, jako pierwsza kobieta w ...
Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa

Cena: 24.95 zł
Mary McGrory to dziennikarka, która za relację z afery Watergate, jako pierwsza kobieta w ...
Duchowość waleczna Duchowość waleczna

Cena: 14.45 zł
Autor nie wzywa mężczyzn, by przychodzili do kościoła, ale wzywa Kościół, aby wyszedł w ic...
Setna królowa. Królowa. Tom 1 Setna królowa. Królowa. Tom 1

Cena: 17.45 zł
Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu!   W świecie rządzonym p...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary.pl